Huawei’den mini kamera, akıllı bileklik ve Bluetooth kulaklık

Huawei, yeni ürün duyurularını hız kesmeden devam ettirerek yeni akıllı telefonlarından sonra panoramik kamera, akıllı bileklik ve Bluetooth kulaklık olmak üzere üç yeni aksesuarın daha duyurusunu gerçekleştirdi. Yeni modeller, şirketin son dönemde tanıttığı en minimalist tasarımlı ürünler arasında.

İlk olarak Huawei Panoramic Camera, 360 derece açıya sahip panoramik görüntü elde edilebilmesine imkan tanıyan, oldukça kompakt tasarımlı bir cihaz. Akıllı telefonlara takılarak kullanılan retro görünümlü ürünün satışlarına 30 Haziran 2017’de başlanacağı kaydedildi.

Huawei Sports Band adıyla gelen giyilebilir teknoloji ürünü ise sıklıkla spor aktivitelerde bulunan, örneğin koşan veya yüzen kimseler için geliştirilmiş durumda. Üzerinde GPS bulunuyor olması ise dikkat çekici bir ayrıntı. Ayrıca 50 metre gibi son derece iddialı bir derinliğe kadar sualtı basıncına dayanıklı olduğu belirtiliyor. Oldukça çarpıcı bir diğer detay olarak şarj dayanıklılığının da 21 güne ulaşabildiği belirtiliyor. Hem yüzme, hem karadaki spor faaliyetleri için ideal, üstelik mütevazı fiyatlı altenatiflerden biri olmaya aday.

Sürprizlere devam…

Son olarak Huawei Bluetooth Headset, şirketin sürprizlerinden; üzerinde nabız ölçen sensörlerin bulunduğu zarif bir kulaklık seti. Bu ürüne dair fiyatlandırma ve satış tarihi ise henüz netlik kazanmış değil.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan yenilikleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

huaweiHuawei Bluetooth Headsethuawei kulaklıkHuawei Panoramic Camerahuawei sporHuawei Sports Band
Yorumlar (0)
Yorum Ekle