Huawei’den yeni akıllı bileklik TalkBand B6

Giyilebilir teknolojilere olan ilgi her geçen gün artıyor. Hal böyle olunca üreticiler arasındaki rekabet de iyiden iyiye kızışıyor. Akıllı saat ve kablosuz kulaklıklar arasında yaşanan rekabetin yanında akıllı bileklik tarafında da sıkı bir mücadele söz konusu. Xiaomi’nin Mi Band 5 modeli ile yakın zaman önce hareketlendirdiği bu rekabete yeni oyuncu Huawei cephesinden geliyor. Tasarımı ile dikkat çeken Huawei TalkBand B6 ortaya çıktı.

Huawei TalkBand B6 geliyor

Akıllı bilekliklerin akıllı saatlere göre daha uygun fiyatlı olması aslında en büyük tercih sebebi. Ayrıca bilekliklerin saatlere göre daha kompakt boyutlara sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Huawei’nin TalkBand B5 modeli geçen yıl tanıtılmıştı. Şimdi ise sıra B6‘ya geldi.

Kısa süre önce yeni bilekliğin bazı özellikleri ve fotoğrafları sızdırıldı. Bunlara göre bileklik bizi 1.53 inçlik kavisli, AMOLED bir ekran ile karşılayacak. Kullanıcı ekrandan yakılan kalori, kalp atış hızı, hava durumu ve pil seviyesi gibi bilgilere erişebilecek. Bileklik kalp atış hızının yanında kan oksijen doygunluğunu da ölçebilecek. Ek olarak uyku takibi de yapabilen bileklik gücünü Kirin A1 işlemciden alacak.

Bileklikte öne çıkan bir diğer önemli özellik ise kordon seçenekleri. Çelik kordon seçeneği de bulunana TalkBand B6, şıklıktan ödün vermeyecek gibi duruyor.

huaweihuawei akıllı bileklikhuawei talkband b6talkbandtalkband b6
Yorumlar (0)
Yorum Ekle