Huawei ve Media Markt’tan stratejik ortaklık

Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon markası Huawei ve Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, Media Markt’ın Viaport Outlet içerisinde yer alan amiral mağazası açılışında stratejik ortaklıklarını açıkladı

Media Markt ve Huawei arasında gerçeleştirilen stratejik işbirliği kapsamında Türkiye pazarındaki yükselişini devam ettiren Huawei, ürünlerinin Media Markt müşterilerine özel ayrıcalıklı kampanyalar ile ürün ve hizmet deneyiminin ön planda olduğu bir satın alma deneyimi sunmayı hedefliyor.

Media Markt Viaport mağazasının hizmete girmesiyle birlikte Huawei’nin Türkiye’de ilk kez uygulanan mağaza içi deneyim konseptinin açılışı da Media Markt ve Huawei’nin üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.

İşbirliği kapsamda Media Markt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım: “Bu özel açılışta Huawei’yi yanımızda görmek ve yeni stratejik partnerliğimizi açıklamak bizlere mutluluk veriyor. Huawei’nin dünyadaki gücüyle beraber Türkiye’deki yükseliş ve potansiyelini izliyoruz. Hem mağaza içi özel alanlarında hem de ürün, kampanya bazında gerçekleştireceğimiz partnerliğin uzun vadeli ve iki taraf için de çok faydalı olacağına inanıyoruz” dedi.

Açılışta Huawei Türkiye Ülke Müdürü James Yang “Huawei dünyanın üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi. Türkiye’de özellikle bu yıl yaptığımız kampanyalarla yükselişimiz daha da ivme kazandı. Hedefimize giden yolda Media Markt gibi bir lideri yanımızda görmek büyük sevinç veriyor” dedi.

Huawei’nin yeni mağaza içi deneyim konsepti ilk Kez Viaport’ta

Media Markt’ın en yeni mağazası Media Markt Viaport’ta Huawei 25m2’lik özel alanıyla Türkiye’deki yeni nesil ilk mağaza içi özel deneyim alanını yatırımlarına hız verdi. İlk aşamada 15 Media Markt satış noktasında uygulanacak bu yeni konseptle Huawei, kullanıcılara üstün bir ürün deneyimi sunmayı hedefliyor. Mağaza içi deneyim alanları sayesinde kullanıcılar, Huawei ürünlerini yakından tanıma ve deneyimleme fırsatı bulmakla beraber, Media Markt’a özel Huawei kampanya ve fırsatlarından faydalanabilecek ve detaylı bilgi alabilecekler.

huaweimedia marktMedia Markt ViaportMedia Markt Viaport Huawei
Yorumlar (0)
Yorum Ekle