Huawei P20 serisinin renkleri ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde çok sayıda detayı, yaşanan bir bilgi sızıntısı sonrasında tanıtımından önce kamuoyuna yansıyan Huawei P20 serisinin renkleri de netlik kazanıyor…

Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei’nin sonraki nesil iddialı akıllı telefon modelleri hakkındaki bilgiler, önceki yıllarda da sıklıkla basına sızdırılıyordu. Bu sene de beklenen oldu, P20 serisi hakkındaki birçok detay biliniyor. Elbette bunların resmi olarak doğrulanmadığının altını çizmeyi ihmal etmeyelim.

Modelin ismi ve teknik özelliklerinden sonra renkleri de ortaya çıktı. Huawei’nin P10 serisindeki modelleri toplamda 10 farklı renk seçeneği üzerinden sunduğu hatırlandığında P20 için de beklentiler son derece yüksekti. P20’nin seramik siyahı ve alacakaranlık adı verilen koyu lacivert renkle, P20 Plus’ın P20’yle aynı renklerle geleceğş; Huawei P20 Lite modelinin de gece yarısı siyahı, klein mavisi adlı açık tonlardaki renkle ve son olarak Sakura Pembesi adı verilen kiraz çiçeği pembesi şeklinde tanımlayabileceğimiz seçeneği sunacağı kaydedildi.

Koyu renkler ağırlıkta

Huawei’nin siyah ve mavi renklere ağırlık olarak yer vereceği anlaşılıyor, bununla birlikte hala başka renklerin de gelebileceğini belirtmek gerekli. Örneğin küresel pazarlardaki önemli bir beklenti olan beyaz tonlardaki P20 serisi rengi hala görünmüş değil.

MediaMarkt’taki her bütçeye uygun akıllı telefon alternatiflerini yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Huawei P20Huawei P20 LiteHuawei P20 Lite renklerHuawei P20 PlusHuawei P20 Plus renklerHuawei P20 renkler
Yorumlar (0)
Yorum Ekle