Huawei P20 ortaya çıktı

Mobil Dünya Kongresi kapsamında Barcelona’da tanıtılması beklenen Huawei P20 modelinin tasarımını doğrulayan çok önemli görseller ortaya çıktı.

Huawei P20 tasarımı artık netleşti!

Bilindiği üzere akıllı telefonlar için üretilen kılıf görselleri, artık telefonların tasarımlarının önceden netleşmesini sağlayan en büyük detaylar arasında yer alıyor. 2018 yılının en çok merak edilen telefonlarından biri olan Huawei P20 modelinin de tasarımı bu şekilde artık netleşti.

Huawei’nin Şubat ayında duyurmaya hazırlandığı P20 modeli, arka tarafındaki 3 kamera ile bir ilki bizlere sunabilir. Huawei’nin üç kamera ile kullanıcılara ne tür avantajlar sunmayı planladığı şu anda bilinmiyor. Dikey bir şekilde yerleştirilen kameraların alt kısmında çift LED flaş ve muhtemelen lazer otomatik odaklanma desteği yer alıyor.

Görsel tasarımı artık netleşen cihazda 3.5 mm kulaklık girişinin olmayacağı da kesinleşti. Huawei Mate 10 Pro modelinden sonra bu durum şaşırtıcı olmayacaktır. Ortaya çıkan görsellerde üst kısımda bir açıklık görülürken, bunun 3.5 mm kulaklık girişinin değil gürültü engelleme için kullanılan ikinci mikrofon olduğu iddia ediliyor

Huawei P20manşetmediatrend
Yorumlar (0)
Yorum Ekle