Huawei Mate X tasarımında değişiklik yapıldı!

Geçtiğimiz aylarda Huawei tarafından tanıtılan ve şirketin ilk katlanabilir telefon modeli olan Huawei Mate X, pek çok kişi tarafından merakla ve heyecanla bekleniyor. Son sızıntılar, modelin tasarımında bir takım değişikliklerin yapıldığını ortaya çıkarttı.

Huawei Mate X tasarımı yenilendi!

Katlanabilir telefonlar henüz yeni bir sistem olduğunu düşünürsek, şirketlerin bu noktada biraz daha dikkatli davranması gerektiğini söyleyebiliriz. Olası hataların yaşanmamasını ve modelin kalitesinden söz ettirmek isteyen Huawei, bu nedenle Mate X üzerinde bazı tasarımsal değişikliklere gitti.

Bu noktada asıl önemli değişikliklerin menteşe ve menteşeyi koruyan birimlerde yapıldığını görüyoruz. Tasarımsal değişiklikler ile birlikte malzeme yapılarında da değişiklik yapılmış durumda.

Huawei Mate X özellikleri ve çıkış tarihi

Katlanabilir ekrana sahip olacak olan Mate X açık iken 8 inç, kapalı iken 6,6 inç boyutunda ekrana sahip olacak. Kirin 980 işlemciden gücünü alacak olan model, bu işlemciyi 8 GB RAM ve 512 GB depolama ile destekleyecek. Huawei Mate X’in en geç Eylül ayında satışa sunulması bekleniyor.

huaweihuawei mateHuawei Mate XHuawei Mate X detaylarHuawei Mate X donanımıHuawei Mate X hakkındaHuawei Mate X özellikleriHuawei Mate X tasarımı
Yorumlar (0)
Yorum Ekle