HTC U11 Türkiye’de satışa sunuldu

Sıkıştırma etkileşimli akıllı telefon HTC U11, Türkiye pazarında satışa sunuluyor. İddialı tasarımı ve teknoloji özellikleri ile dikkat çeken modelin önerilen satış fiyatı da netlik kazanmış durumda.

HTC U11, fotoğraf çekmek için telefonun sıkılması gibi son derece sezgisel ve aynı zamanda inovatif özellikleri ile fark yaratıyor. Fotoğraf ve video özellikleri ile derecelendirme kuruluşlarından yüksek notlar alan model, ultra hızlı otomatik odaklama gibi kullanıma pozitif etkileri olan yönler de barındırıyor. 16 MP ön kamerası sayesinde selfie’lerin de etkili sonuçlarla sosyal medya platformlarına renk katmasına katkı sağlıyor.

Android’li akıllı telefon Sense Edge ile beraber iki farklı akıllı asistanı da bir arada sunuyor; HTC Sense Companion ve Google Assistant. Bu sayede HTC U11, her zamankinden akıllı hale gelirken; kullanıcısını ve günlük kullanım alışkanlıklarını zamanla tanıyor.

HTC U11, Aktif Gürültü Önleme ve kişisel duyularına göre ses ayarlama özelliğini bir araya getiren HTC USonic kulaklıklarla geliyor. USonic kulaklıklar, iç kulağı sonar benzeri gelişmiş bir teknoloji ile haritalandırıyor, böylece ses profilini benzersiz bir şekilde kullanıcıya uyarlayarak optimize edilmiş bir müzik deneyimi sağlıyor.

HTC U11’de ayrıca 5.5 inçlik Quad HD ekran, Snapdragon işlemciler, Snapdragon X16 LTE modem, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı özellikleri de öne çıkıyor.

HTC U11, 3.799 TL önerilen son kullanıcı fiyatıyla tüketicilerle buluşacak.

HTC U11HTC U11 fiyatHTC U11 özellikler
Yorumlar (0)
Yorum Ekle