HONOR MagicBook 16, Windows 11 ile geliyor

Gücünü AMD Ryzen 5000 Serisi işlemcilerden alan ve Windows 11 ile gelen yeni HONOR MagicBook 16, şık tasarımı ve kesintisiz performansıyla kullanıcılarla buluşacak.

 

Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR, şık ve birinci sınıf bir tasarımın yanı sıra dikkat çeken performans ve çok yönlü bir akıllı deneyim sunan yeni HONOR MagicBook 16’yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. FullView 16,1 inç IPS ekran, AMD Ryzen 5600H işlemci ve endüstri lideri güncellemelerle donatılan yeni HONOR MagicBook 16, kullanıcıların daha üretken olması için tasarlandı. 

 

Yeni işletim sistemi Windows 11 ile gelen HONOR MagicBook 16, çift antenli Wi-Fi 6’yı destekleyen birden çok verici ve alıcı ile kesintisiz bağlantı sağlayarak kullanıcıların hızlı bir şekilde internete bağlanmasına olanak tanıyor. Ayrıca, daha düşük gecikme süresi sağlayan ve diğer cihazlarla bağlantıyı geliştiren Bluetooth 5.1 ile gelen MagicBook 16, optimize edilmiş ve sürükleyici bir ses deneyimi sunmak için Nahimic ses sürücüsü tarafından desteklenen iki hoparlör ve iki mikrofona sahip.

 

Göz yormayan ekran tasarımı

 

MagicBook 16’nın 5.1 mm ince çerçeveli, 16,1 inç IPS ekranı yansıma önleyici özelliğe sahip olup, en üst düzeyde görüntüleme deneyimi sunmak için yüzde 87,3 ekran/gövde oranı ve 170 derece geniş izleme açısı sunuyor. Yüzde 100 sRGB geniş renk gamı ve 300 nit parlaklık ile HONOR MagicBook 16, en yeni grafikleri ve görüntüleri düzenlemek için gelişmiş renk kalitesi sunuyor. Ekran önünde uzun saatler geçirenler için gelişmiş göz koruması ve rahat bir izleme deneyimi sağlayan MagicBook 16, zararlı mavi ışık emisyonlarını en aza indiren TÜV Düşük Mavi Işık Sertifikası ile donatıldı.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle