HONOR Magic Earbuds kablosuz kulaklık Türkiye’de

Üç mikrofonlu gürültü engelleme ve büyük dinamik sürücüsü le müzik dinlerken, film izlerken ya da telefonla konuşurken, etrafınızdaki gürültüyü etkin bir şekilde ortadan kaldıran HONOR Magic Earbuds kablosuz kulaklık, Türkiye’de teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, Türkiye’de satışa sunduğu akıllı ürünlerine HONOR Magic Earbuds ile bir yenisini daha ekledi. HONOR’un aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip ilk kulaklığı olan Magic Earbuds satışa sunuluyor.

HONOR Magic Earbuds, barındırdığı iki farklı mikrofonlu Hibrit Aktif Gürültü Engelleme (ANC) teknolojisi sayesinde 32dB’e kadar çevre gürültüsünü engelliyor. İleri beslemeli mikrofon, çevresel gürültüyü engellerken, geri beslemeli mikrofon ise kulağınızdaki istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırıyor.

Üç mikrofonlu gürültü engelleme sistemine sahip Magic Earbuds ile tüm telefon görüşmeleriniz de yüksek kaliteye ulaşıyor.

Uzun süreli kullanım ve maksimum rahatlık

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisi ile desteklenen Magic Earbuds, şarj kutusu ile toplamda 13 saate kadar pil ömrüne sahip. Bununla birlikte şarj kutusu ile toplamda 10,5 saate kadar telefon görüşmesi ve 14,5 saate kadar müzik oynatımını tek şarjda ANC kapalı şekilde sunuyor.Günlük kullanımda maksimum rahatlık sunacak şekilde tasarlanan kablosuz kulaklık, şarj kutusuyla birlikte sadece 62 gram ağırlığında olup rahatça cebinize sığıyor.

HONOR Magic Earbuds
Yorumlar (0)
Yorum Ekle