Google’ın orta seviye telefonu ortaya çıktı!

Ekim ayında tanıtımını gerçekleştirdiği Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinde yer alan, tek arka kamera ile rakiplerine meydan okumaya devam eden Google’ın, uygun fiyatlı bir modeli kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlandığı uzun süredir biliniyor. Bu kapsamda Google Pixel 3 Lite modeli kameralara yakalandı.

Pixel 3 Lite tasarımı ortaya çıktı!

Daha önce paylaşılan raporlarda, Google’ın yeni akıllı telefonunun Pixel 2 modelini andıran bir tasarıma sahip olacağı iddia ediliyordu. Pixel 3 ve Pixel 3 Lite modellerinin yan yana görüntülenmesi ile tasarım kesinleşti.

Bu kapsamda Pixel 3 ile benzer şekilde çentiksiz bir ekranın yer aldığı akıllı telefonun daha uzun yapıdaki ekranı dışında Pixel 3 ile aynı tasarıma sahip olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır. Tabi, cihazın arka tarafını henüz görme şansımız olmadığı için Google’ın arka tarafta nasıl bir tasarıma imza attığını bilmiyoruz.

Qualcomm’un Snapdragon 670 işlemcisinden güç alması beklenilen telefon, 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanına ev sahipliği yapacak. 5.56 inç büyüklüğündeki IPS ekranı 2220×1080 piksel çözünürlük sunacak olan Pixel 3 Lite, 12 Megapiksel çözünürlüğünde arka ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera ile gelecek.

Googlegoogle pixel 3 litepixel 3 lite
Yorumlar (0)
Yorum Ekle