God of War, NVIDIA DLSS ve NVIDIA Reflex ile geldi

NVIDIA’nın yeni GeForce Game Ready Sürücüsü, tüm zamanların en iyi aksiyon oyunlarından biri olarak kabul edilen God of War’ın ilk gün optimizasyonlarını ve yalnızca GeForce RTX oyuncularının erişebileceği NVIDIA DLSS ve NVIDIA Reflex desteğini içeriyor. 

NVIDIA Game Ready Sürücüsü, genellikle GeForce kullanıcıları için yeni özellikler eklemek için güncelleniyor. Yeni Game Ready Sürücüsü ile yapay zeka destekli Dinamik Süper Çözünürlük için bir geliştirme olan NVIDIA DLDSR ve en sevilen klasik oyunların görüntü kalitesini geliştirmek için birkaç yeni Freestyle filtreleri ekleniyor.

NVIDIA DLSS ve Reflex, PC’de Keskin bir God of War Deneyimi Sunuyor 

God of War, NVIDIA DLSS ve NVIDIA Reflex gibi NVIDIA RTX teknolojileriyle birlikte piyasaya sürülüyor.

NVIDIA DLSS ile God of War Performansında %45’e Kadar Artış

Yapay zeka işleme teknolojisi ve yalnızca GeForce RTX GPU’larda bulunan özel tensör çekirdekleri ile desteklenen DLSS, doğal çözünürlük kalitesinde görüntü ile birlikte çarpıcı grafik ayrıntılarını korurken, God of War’da kare hızlarını artırıyor.

DLSS etkinleştirildiğinde, performans 4K’da %45’e kadar artırılarak oyuncuların olağanüstü grafikler, daha yüksek kare hızları ve mükemmel görüntü kalitesiyle God of War oynamasına olanak tanıyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle