GM 9 Pro reklamına YouTube’dan övgü

Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli telefon markalarından General Mobile’ın geçtiğimiz Eylül ayında lansmanını yaptığı amiral gemisi modeli GM 9 Pro’nun ‘#ÇekenVarÇekemeyenVar’ sloganı ile yayınlanan reklam filmi, YouTube Ads Leaderboard tarafından 2018 yılının en iyi reklam videoları arasında seçildi.

Tamamen yerli bir marka olan General Mobile tarafından; tasarım, Ar-Ge ve üretimi Türkiye’de gerçekleştirilen GM 9 Pro’nun ‘Çeken Var Çekemeyen Var’ sloganı ile yayınlanan reklam filmi YouTube Ads Leaderboard tarafından, YouTube kullanıcılarının izlemeyi en çok tercih ettiği reklam filmleri arasından seçilen “YouTube Ad of The Year” oylamasıyla 2018 yılının en iyi reklam videoları arasına girdi.

General Mobile ve Google iş birliği kapsamında Dwarf Planet tarafından çekilen GM 9 Pro’nun reklam filmi yaklaşık 100 kişilik bir ekip ile 1 günde tamamlanmış ve dijital, görsel mecralarda ve sosyal medyada dikkat çekmişti.

GM 9 Pro’nun çok beğenilen reklam filmini aşağıda görebilirsiniz.

Fiyat-performansta iddialı…

Son dönemin dikkat çeken modelleri arasında yer alan General Mobile GM 9 Pro fiyatı ve özellikleri ile öne çıkıyor. Büyük ve geniş ekranı, güçlü işlemcisi, yenilikçi kamera sistemi, şık tasarımı ile beğeni toplayan Android telefon hakkında daha fazla bilgi ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

ÇekenVarÇekemeyenVargeneral mobileGeneral Mobile GM 9 Pro fiyatıGeneral Mobile GM 9 Pro özelliklerGoogleYouTube Ads Leaderboard
Yorumlar (0)
Yorum Ekle