Galaxy S20 kılıfları, render görüntüleri ile karşınızda!

Samsung S ailesinin en yeni üyeleri, 11 Şubat günü düzenlenecek Unpacked 2020 etkinliği ile tanıtılacak. Tanıtıma 1 aydan kısa süre kala, aile hakkında çıkan sızıntılar da hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Galaxy S20 kılıfları ile ilgili render görüntüler ortaya çıktı.

Galaxy S20 kılıfları nasıl olacak?

Galaxy S20 kılıfları ile ilgili sızdırılan görüntülerde üç farklı kılıf tasarımı karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri standlı versiyon. Diğer kılıflar ise kapaklı tasarıma sahip. Samsung’un alıştığımız Clear View kapak tasarımı ortaya çıkan görüntülere göre, Galaxy S20’de de kendini gösterecek. Aynı zamanda LED göstergeli bir kılıfın da model ailesi ile birlikte hayatımıza girmesi bekleniyor. Ayrıca bu kılıfın gerçek LED’lere sahip olacağı da çıkan sızıntılar arasında.

Daha önce sızdırılan Galaxy S20 kasa tasarımı ile kılıfların eşleştiğini söyleyebiliriz. Bu da kılıfların gerçekliğine işaret ediyor.

Şimdilik üç adet farklı kılıfın render görüntüleri yayınlansa da resmi kılıfların üç adet ile sınırlı kalmayacağı söyleniyor. Bunu da telefonlar tanıtıldıktan sonra göreceğiz.

Samsung’un 11 Şubat’ta düzenleceği etkinlikle ile birlikte birçok sis perdesi aralanacak. Ailenin yeni nesil katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip ile birlikte yeni nesil kablosuz kulaklık modeli Galaxy Buds Plus’ın da bu etkinlikte tanıtılacağı söyleniyor.

galaxy s20galaxy s20 kılıflarıgalaxy s20 tasarımısamsungsamsung galaxy s20 kılıfları
Yorumlar (0)
Yorum Ekle