Fotoğraf tutkunlarına MediaMarkt ve Canon işbirliğiyle eğitim fırsatı! [Tüm detaylar ve tarihler]

MediaMarkt; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa’daki mağazalarında ücretsiz eğitimler düzenleyecek. Eğitim kapsamında fotoğraf ve video tutkunları aynasız fotoğraf makinesi dünyasına keyifli bir giriş yapacak.

Avrupa‘nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 13 Ekim – 1 Aralık tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa’daki 7 mağazasında fotoğrafseverlere özel eğitimler gerçekleştirecek. Hafif ve kompakt yapısıyla her an her yere kolaylıkla taşınabilen, çekim kaliteleriyle de son dönemin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan aynasız fotoğraf makinelerini daha yakından tanımak isteyenler, aşağıdaki linkten kayıt olarak MediaMarkt mağazalarındaki eğitimlere ücretsiz olarak katılabilecek. İlk olarak MediaMarkt’ın İstanbul ve Bursa mağazalarında başlayacak olan “Canon M50 ile Aynasız Dünyasına Giriş” eğitimleri, Kasım ve Aralık aylarında Ankara, İzmir ve Antalya’da da gerçekleştirilecek.

Sosyal medyayı sallamak isteyenler de yararlanabilir

Aynasız fotoğraf makineleri sadece fotoğraf severler için değil, vlogging çalışmalarını daha iyi ve etkili bir seviyeye taşımak isteyen Vlogger’lar için de ideal bir seçim. Yüksek çözünürlüklü 4K UHD kapasitesine sahip aynasız makineler ile en zorlayıcı ışık koşulları altında yapılan çekimlerde dahi göz alıcı bir video kalitesi elde edilebiliyor. Internet bağlantısı özellikleriyle de fotoğraf ve videolar kolaylıkla akıllı telefonlar üzerinden sosyal medyaya yüklenebiliyor. Canon EOS M50 gibi “değişken açılı dokunmatik ekran” özellikli makinelerle de mükemmel “selfie” çekimleri yapılabiliyor. Aynasız fotoğraf makineleri bu kadar kompakt ve kolay kullanımları olmalarının yanında değiştirilebilir lensleriyle tıpkı bir DSLR fotoğraf makinesi keyfi ve kalitesi yaşatıyor.

Amatörlerden profesyonellere, yarı profesyonellerden sosyal medyada farkını göstermek isteyen “vlogger”lara kadar herkese açık olan eğitimler 13 Ekim Cumartesi günü İstanbul Ümraniye Meydan, 14 Ekim Pazar günü İstanbul Forum, 20 Ekim Cumartesi günü Bursa Nilpark, 21 Ekim Pazar günü İstanbul Optimum, 24 Kasım Cumartesi günü İzmir Optimum, ve 25 Kasım Pazar günü Ankara Kentpark’ta 1 Aralık Cumartesi günü Antalya Terracity’de gerçekleştirilecek. MediaMarkt mağazalarındaki “Canon M50 ile Aynasız Dünyasına Giriş” eğitimleri tüm illerde saat 14.00’te başlayacak ve 1 saat sürecek.

Canoneğitimfotoğrafmediamarkt
Yorumlar (0)
Yorum Ekle