FIFA 17’yi ilk kez Xbox One sahipleri oynadı

Dünyanın en popüler futbol oyunlarından biri olan FIFA 17’nin tam sürümü ilk kez Xbox One S ve Xbox One kullanıcıları tarafından 22 Eylül 2016 tarihinden itibaren oynanmaya başlandı. Böylece Xbox One S ve Xbox One sahipleri FIFA 17’yi bir hafta önce deneyimleme şansına sahip oldu. Ayrıca oyunu Xbox One S paketi ile satın alanlara ise ücretsiz olarak Türkiye Milli Takım forması hediye ediliyor.

Xbox One S sahibi olmak isteyenler FIFA 17’ye özel iki farklı özel paketle satın alabiliyor. 1 TB kapasiteli Xbox One S FIFA 17 paketinin tavsiye edilen tüketici fiyatı KDV dahil 1699 TL. Bu pakette 14 günlük Xbox Live üyelik, 1 aylık EA Access üyeliği, 3 adet Kiralık Efsaneler Paketi ve 1 adet Nadir Oyuncu Paketi yer alıyor. Ayrıca EA Access ile EA oyunlarını piyasaya sürülmeden oynama fırsatı ve The Vault’taki oyunlara ücretsiz erişim imkanı veriliyor. Xbox One S’in FIFA 17’ye özel 500 GB’lik paketi ise 1299 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Bu paketi satın alanlar oyuna ücretsiz olarak sahip olabildikleri gibi yine 14 günlük Xbox Live üyeliği ve 1 aylık EA Access üyeliğine de erişim hakkı kazanıyorlar.

Xbox One markası yeni Xbox One S konsolunun gelişi ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu ile bir işbirliğine girdi. 1 TB’lık özel paketi satın alan tüketiciler, paketlerin içlerinden çıkan hediye kodları ile www.fifaxboxonedaoynanir.com adresine kayıt olup ücretsiz Türkiye Milli Futbol Takımı resmi formasına sahibi olabilecekler.

FIFA 17fiyatoyunxbox oneXbox One SXbox One S FIFA 17 paketi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle