FIFA 17 güncellendi

Tatil döneminin en gözde video oyunlarından biri de kuşkusuz FIFA 17. Bu önemli spor oyunu serisinin ülkemizde gördüğü ilgi yakından biliniyor. Diğer yandan Media Trend’de sıkça işlediğimiz FIFA 18’e dair haberlerimiz de okurlarımızın heyecan katsayısını artırmaya devam ediyor. Diğer yandan yeni gelişme oyunun mevcut versiyonu FIFA 17 için yayınlanan oldukça kapsamlı bir güncelleme ile ilgili…

FIFA 17, yayınlanan 1.11 güncellemesi ile birlikte Sony PS4 ve Microsoft Xbox kullanıcılarının yüzünü güldürdü. Xbox One için 836 MB dosya boyutuna sahip olduğu kaydedilen yazılım güncellemesi, genel kararlılık düzeltmelerinin de aralarında bulunduğu bir dizi beklenen özellikle geldi.

Öte yandan FUT oyuncuları, güncelleme sonrasında yeni metinlerle karşılaştılar. Ayrıca yeni bir ofsayt taktiği de oyuna eklendi. Ancak oyun severlerin momentumla ilgili şikayetleri hala devam ediyor. Oyunda belli bir aşamadan sonra takımın adeta ‘hiçbir şey yapamaz hale gelmesi’ ve rakibine karşı neredeyse atak dahi yapamayacak kadar düşmesi şeklinde özetlenebilen momentum, okları üzerine çekmeye devam ediyor. Konuyla ilgili FIFA serisinin yetkilileri, ‘bu tür şeyler futbolda da olur’ açıklamasında bulunuyor ve özelliğin son derece tutarlı olduğunun altını çiziyorlar.

Bir sonraki FIFA oyunu ‘FIFA 18’, 29 Eylül 2017 tarihinde, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch ve PC yayınlanacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

fifa 1.11 güncellemesiFIFA 17FIFA 18FIFA 18 çıkış tarihiFUTmomentum
Yorumlar (0)
Yorum Ekle