DJI, Tokyo’da drone uçurma tesisi kurdu

Drone üreticisi DJI, drone severlerin yeteneklerini sergileyebilecekleri tam donanımlı bir tesis açtı. Japonya’nın başkenti Tokyo’da kurulan ve DJI Arena adı verilen tam donanımlı tesis, gerek hobi, gerekse profesyonel kullanım için ihtiyaç duyulan tüm test/deneme koşullarını sağlıyor.

Japonya’da açılan tesis, aynı zamanda dünyada bu alanda kurulan ikinci yapı olma özelliği de taşıyor. Daha önce Güney Kore’de de benzer bir yapı açılmıştı.

Mağaza ve teknik destek personellerinin yer aldığı yapı, DJI marka drone’ların satın alınması ve dışarıdan getirilenlerin güvenli bir ortamda kullanımına olanak tanıyor. Elbette rezervasyon gerçekleştirilmesi koşuluyla. Tesisin bireysel ve grup rezervasyonlarının yanı sıra kurumsal etkinlikler için de uygun olduğu belirtiliyor.

Konuyla ilgili görüş bildiren DJI marka yönetimi ve operasyonlar sorumlusu Moon Tae-Hyun, bu alandaki ilgi artmaya devam ederken DJI Arena konsepti ile yeni bir yöntem sunulduğunu ve sadece hobi için gelecek kimselere değil, profesyonellere de hitap edildiğini vurguluyor.

Drone meraklılarına aygtılarının çeşitli engellerden geçirilmesi ve farklı uçuş tekniklerinin denenmesi adına ilginç bir imkan tanınmış oluyor.

Drone için MediaMarkt’a!

MediaMarkt geniş drone seçenekleri ile bu teknolojiye merak duyanların alışverişteki tercihi! DJI marka drone alternatifleri için buraya tıklayabilirsiniz.

djiDJI Arenadji droneDroneMediaMarkt drone
Yorumlar (0)
Yorum Ekle