Dell yeni 3000 serisi Vostro modellerini tanıttı

Dell, Vostro dizüstü bilgisayar ürün hattına dahil ettiği yeni 14 ve 15 inç ekranlı modellerini tanıttı. ABD menşeili teknoloji şirketinin yeni modelleri çalışan profesyoneller ve genel olarak küçük işletmeler için uygun özellikler sunuyor.

Yeni Vostro serisi dizüstü bilgisayarlarda işlemci, grafik çözümlerinin yanı sıra arabirim ve tasarıma ilişkin detaylar da gayet iyi görünüyor. En yeni Intel Core i5 işlemcilerle gelen modeller, şirketin resmi açıklamasına göre 9 saate kadar şarj dayanıklılığına sahipler. Vostro 15’in 8 saat 42 dakika şarj dayanıklılığı sergilediği ifade ediliyor. NVIDIA ekran kartı ve 2 slot üzerinde 4 GB RAM ise modellerdeki diğer öne çıkanlar.

Vostro 3000 serisi dizüstü bilgisayar modellerinde incelik faktörü de ön planda. 1.85cm kalınlığa sahip olan ve portatif kullanıma açık ürünlerin yüksek mobilite özellikleri sergilediklerini belirtelim. İki farklı renk alternatifi sunan yeni Dell modellerinde siyah ve mat formda metalik kırmızı gibi iddialı bir renk seçeneği var.

Genellikle iş dizüstü bilgisayarları ile tanınan Dell’in yeni modellerinin satışlarına bazı ülkelerde başlandı. Bu seriye ait ürünlerin Türkiye’de ne zaman ve hangi fiyatlar üzerinden satılacakları konusunda ise henüz bir netlik söz konusu değil. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

delldell vostrodell vostro 14dell vostro 14 özelliklerdell vostro 15dell vostro 15 özelliklerdell vostro 3000 serisi
Yorumlar (0)
Yorum Ekle