Dizüstü Bilgisayarımı Taşımak için Hangi Çantayı Tercih Etmeliyim?

Dizüstü bilgisayarımız hayatımızın her aşamasında bize eşlik ediyor. Çünkü iş ve okul yaşamında ve uzun yolculuklarda dizüstü bilgisayarımızı yanımızdan ayırmak istemiyoruz. Bu kadar sık kullandığımız kişisel bir teknolojik cihazı da doğru bir çanta ile taşımamız çok önemli. Fakat doğru çantayı nasıl seçeceğim? İşte bu yazımızda farklı bütçe ve özelliklerde dizüstü çantalarını inceleyeceğiz.

Çanta tercihinizi yaparken ergonomik özelliklere dikkat edin. Böylece bilgisayarınızı uzun süre taşımanız gerekirse yorulmazsınız.

Targus CN31

Dizüstü bilgisayarlar için çanta geliştiren markalardan biri Targus. CN31 modelini askısıyla omzunuzda veya elinizde taşıyabilirsiniz. Ürün 16 inçe kadar dizüstü bilgisayarlar için geliştirilmiş. Ürünün korumalı bölümü bilgisayarı sağlama alıyor. Ön tarafta ise resimde de göreceğiniz üzere kitap, mouse gibi eşyaları rahaça taşıyabiliyorsunuz. Üründe deri malzeme kullanılmamış. Ancak bu fiyatın düşük olmasını sağlıyor. Bir de polyester malzemenin leke tutmaması ve yağmura karşı dirençli olması bir başka önemli avantaj. 139 liraya satılan fiyat performans ürününü bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.


Samsonite 15.6 Guard

Rengi ve tasarımıyla iddialı bir sırt çantası

Bavula modelleriyle tanıdığımız ünlü marka Samsonite, dizüstü bilgisayarlar için de çözüm geliştiriyor. Öncelikle ürün ergonomi ve malzeme kalitesi açısından sınıfını geçiyor. Sırt çantası olarak tasarlanan ürün 15.6 inç dizüstü bilgisayarları taşımak için ideal. Bu çantayla sadece bilgisayar değil kitap ve belge benzeri şeyleri taşımak için de fazlasıyla yere sahipsiniz. Çantanın içerisindeki körüklü bölüm, dağınıklığı önlüyor. Samsonite bu ürünü geliştirirken çekçekli çantalara uyumlu bir tasarım benimsemiş. Bu sayede özellikle havalanlarında çok rahat ediyorsunuz. Son olarak ürünün sağ ve sol bölümünde fileli yan cepler bulunuyor. Buraya şişe ya da el altında olması gereken diğer şeyleri koyabilirsiniz. 599 lira satış etiketi bulunan ürünü bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Thule Enroute

Thule özellikle araçlar için bagaj ve bisiklet taşıyıcı gibi kritik aksesuarlar geliştiriyor. İsveç markası olan Thule sağlamlığı ön plana alıyor. Bu üründe 15.6 inç dizüstü bilgisayar taşıyabiliyorsunuz. Sırt çantası olarak geliştirilen bu modelin mavi rengi de bir hayli iddialı. Ürünün sırt kısmı nefes alabilen malzemeden üretilmiş. Bu nedenle uzun süreli taşımalarda konforu artırıyor. 23 litre hacmi olan çanta son derece geniş. Üründe dizüstü bilgisayar dışında bir de 10 inç tabletler için ayrı bir bölüm bulunuyor. Gerek bilgisayarın gerekse tabletin bölümleri özel korumalı sert malzemeden üretilmiş. Özellikle SafeZone ismi verilen bölüm darbelere ve düşmelere karşı da dayanıklı. 589 liraya satılan ürünü bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Caselogic Ibira

Son ürünümüz ise daha pratik bir taşıma çözümü sunuyor. Caselogic’in geliştirdiği bu kılıf, kendi çantanızı bırakmak istemeyenler için ideal. Çünkü mevcut çantanızdan memnunsanız ayrı bir dizüstü çantası satın almak istemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda dizüstü bilgisayarınızı kılıf ile korumaya almanızı öneririz. Farklı renk ve boyut seçenekleri olan kılıfı 199 liraya bu adresten satın alabilirsiniz.

çantaCASELOGICdizüstüevden çalışmakılıfkorumalaptopmanşetSAMSONITEtabletTARGUSTHULEuzaktan çalışmauzaktan eğitim
Yorumlar (0)
Yorum Ekle