Bu tatil evdeyiz

Bu tatil evdeyiz

Sosyal medya hesaplarımız tatile giden arkadaşlarımızın paylaşımlarıyla dolup taşıyor olabilir. Ancak tatil yapacak izniniz, durumunuz yoksa da üzülmeyin. Bu tatil evdeyiz. Kendi evinizde dizi, film izleyerek, müzik dinleyerek ya da dilediğiniz kadar oyun oynayarak da güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Bu tatil evdeyiz

Yaz aylarında sosyal medya hesaplarımızın neredeyse tamamı tatil fotoğraflarıyla dolup taşıyor. Tatile giden arkadaşlarımızın paylaşımları da bizi oldukça cezbediyor. Keşke hep tatil olsa diyoruz ama işe gitmek, çalışmak da durumundayız. Bir de yeni işe başlayanları düşünürsek, izin haklarının olmaması gibi bir sorun var. Ya da tatile çıkacak durumları olmayan da olabilir. Ancak tatile gidemiyorsunuz diye üzülmeyin. Deniz, güneş, kum üçlemesi fikri çok güzel kabul ediyoruz fakat evde de kendinizi tatildeymiş gibi mutlu hissedebilirsiniz. Dev ekran bir televizyonda bütün gün yayılarak dizi ya da film izleyebilir, güzel bir ses sisteminden açtığınız sakin bir müzik eşliğinde zihninizi dinlendirebilirsiniz. İsterseniz de kendinizi oyuna kaptırabilir, tüm tatili çılgınlar gibi oyun oynayarak geçirebilirsiniz.

Şimdi yan gelip yatma zamanı

Tatil demek hiç iş düşünmeden, tüm sorumlulukları geride bırakıp yayılmak demek değil mi? Evde geçireceğiniz tatil bunun için güzel bir fırsat olabilir. Evinizde dev bir ekranda en ince ayrıntılarına kadar fark edebileceğiniz kalitede dizi ya da film izlemek istemez misiniz? Bu soruya hayır demeyeceğinizden emin olarak size LG’nin yeni OLED TV modeli B7’yi önermek istiyoruz. 55 inç genişliğe sahip bu model, ince tasarımıyla da şıklığını ortaya koyuyor. 4K UHD çözünürlük sunan televizyon, kusursuz görüntü kalitesiyle de sizleri ekrana kilitleyebilir. B7, hem Dolby Vision laboratuvarlarında hazırlanmış premium HDR içerikleri hem de HDR 10 ve HLG formatındaki HDR içerikleri destekliyor. LG’nin Aktif HDR teknolojisi, gerçekçi izleme deneyimi için HDR resim kalitesini sahne bazında optimize ediyor. Dolby Atmos özelliği ise, her bir nesnenin sesini üç boyutlu bir ortamda sunuyor. webOS 3.5 özelliği de en popüler ve en eğlenceli içeriklere ulaşmanıza imkan sağlayarak size daha eğlenceli bir kullanım vaat ediyor.

LG OLED TV B7 ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Zihninizi dinlendirin

Bu tatil evdeyiz dedik ve belki de bu tatil fırsatını evde dinlenerek geçirmek istiyor da olabilirsiniz. En güzeli de sabahları geç uyanıp, güne dinlendirici bir müzikle başlamak olabilir. Samsung’un 5.1 ev sinema sistemi bu keyfi yaşamak için oldukça ideal bir ürün. Full HD 3D ile 3D ev eğlenceniz, aldığınız keyfi en üst seviyeye çıkaracak güçlü özelliklerle, hayal ettiğinizden çok daha heyecan verici ve canlı olacak. Bu ürünü aynı zamanda televizyonunuza, oyun konsolunuza ya da bilgisayarınıza bağlayarak da kullanabilirsiniz.

SAMSUNG HT-J4550 ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Geçilmeyen bölüm kalmasın

Evet, oyun tutkunları bizi anlamıştır. Eğer siz de oyun oynamaya meraklıysanız bu tatil kendinize fırsat yaratabilir ve oynamadığınız oyunları oynayabilir, geçemediğiniz bölümleri geçebilirsiniz. Oyun konsolum yok diyorsanız da size Microsoft’un Xbox One S ürününü önerebiliriz. 1300’den fazla oyun oynama şansınızın olduğu Xbox One S, teknolojik özellikleriyle de size gerçek bir oyun deneyimi yaşatacak. Yerleşik 4K Ultra HD Bluray ve 4K video özelliklerine sahip konsol, 1 TB kapasitesiyle yeni oyun yükleyebilmek için oyun silme derdini de ortadan kaldırıyor. Açık renkler ile koyu renkler arasında daha yüksek kontrast oranı sağlayan Yüksek Dinamik Aralık teknolojisi de oyunlarınızın gerçek görsel derinliğini ortaya çıkaracak. Eğer isterseniz internet bağlantısı üzerinden arkadaşlarınızla da uzaktan oyun oynayabilirsiniz. Oyunlara kendinizi kaptırıp tatilin nasıl geçtiğini anlamamanız da olası bir durum.

MICROSOFT Xbox One S ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

manşetoyun konsoluses sistemitatilteknolojitelevizyon
Yorumlar (0)
Yorum Ekle