Başarılı girişimciler MediaMarkt Startup Challenge’da boy gösterecek [22 Ekim Saat 14’te]

MediaMarkt Türkiye tarafından Lenovo Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen ve geleceğin teknolojilerini kurgulayan şirketlerle, perakendeyi yeniden şekillendirecek girişimcileri bir araya getirmeyi hedefleyen girişim projesi “MediaMarkt Startup Challenge”ın kazananları 22 Ekim’de belli olacak. Finale kalan 11 girişimcinin sunumlarını yapacağı etkinlik hem Türkçe hem de İngilizce dil seçeneğiyle online olarak yayınlanacak.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de başlattığı ve zamanla dünyaya yayılan “MediaMarkt Startup Challenge” projesiyle, perakendeyi yeniden şekillendirecek girişimcileri pazarla buluşturmayı hedefliyor.

Bu yıl Lenovo Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen projede finale kalmaya hak kazanan girişimciler, yarın (22 Ekim) düzenlenecek Challenge Day’de projelerini jüriye sunacaklar. Kazananları çeşitli ödüllerin beklediği projenin final etkinliği online olarak canlı yayınlanacak.

Yarışmanın web sitesi üzerinden herkese açık olarak düzenlenecek Challenge Day etkinliği, Cuma günü saat 14.00’da başlayacak ve hem Türkçe hem de İngilizce olarak yayınlanacak.

Etkinliğe kaydolmak için tıklayın: www.mmstartupchallenge.com/tr

Yorumlar (0)
Yorum Ekle