ASUS VivoMini VC66-C2 duyuruldu

2 litre hacimli kompakt yapıdaki bilgisayar, %42’ye kadar daha yüksek işlemci performansı sunuyor. Satış noktaları, dijital tabelalar, bilgi noktası ekranları ve birçok farklı çoklu görev için ideal çözüm sağlıyor.

ASUS, ev ve iş yerlerinde çeşitli uygulamalar için güçlü performans sunan VivoMini VC66-C2 adlı ultra kompakt bilgisayar modelini duyurdu. VivoMini VC66-C2, masaüstü sınıfı 10. Nesil Intel Core işlemci ve DDR4 2933 MHz belleklerin gücü sayesinde, yoğun işlem gücü gerektiren işlerin üstesinden gelebiliyor.

4K UHD ekranlara destek veren ürün, çeşitli görüntü çıkışları sayesinde birçok monitörle uyumlu. VivoMini VC66-C2; bir adet M.2 SSD ve iki adet 2,5 inç HDD ya da üç adet M.2 SSD ve bir adet 2,5 inç HDD, ayrıca bir adet optik disk sürücü şeklinde yapılandırılabiliyor.

Performans için geliştirildi

En yeni Intel Pentium® Gold veya Core i7, i5 ve i3 işlemcilerle donatılan ASUS VivoMini VC66-C2, bir önceki nesil işlemcilere göre %30 daha yüksek performans sergileyerek yoğun işlem gücü gerektiren işlerin üstesinden geliyor. 64 GB’a kadar hızlı DDR4 2933 MHz bellekler aynı anda daha fazla iş halledebilmek için performansı daha da artırıyor. Bir adet M.2 SSD ve iki adet 2,5 inç sabit disk veya üç adet M.2 SSD ve bir adet 2,5 inç sabit diskten oluşan çifte depolama tasarımı ise hızlı veri aktarımı ve yüksek depolama kapasitesinin mükemmel bir karışımını sunuyor.

ASUS VivoMini VC66-C2
Yorumlar (0)
Yorum Ekle