ASUS Republic of Gamers, Evangelion ile heyecan verici bir iş birliğine başladı

ROG x Evangelion ürün serisi, EVA-01’in simgeleşmiş tasarımını taşıyan birinci sınıf bir PC kurmak isteyenler için geliştirildi…

ASUS Republic of Gamers (ROG), kapsamlı ROG x Evangelion iş birliğini duyurdu. Yapılan iş birliğinin merkezinde tüm dünyada bilinen manga ve anime serisinin bir numaralı robot modeli EVA-01 bulunuyor. Kendi sistemini toplamayı tercih eden kullanıcılar, EVA-01’in dikkat çekici mor ve yeşil temasını ve Evangelion evreninden alınan çeşitli çizimleri taşıyan üst seviye bir bilgisayar kurabilecek, böylece kendi “NERV komuta merkezlerini” oluşturabilecekler.

ROG Maximus Z690 Hero EVA Edition Anakart

ROG Maximus Z690 Hero EVA Edition, EVA-01’in klasik mor ve yeşil renklerini taşıyor ve benzer şekilde son derece donanımlı. Sağlam soğutma ve güç dağıtım sistemleri 12. Nesil Intel® Core™ işlemcilerden en yüksek düzeyde yararlanmayı sağlıyor. CPU yuvasının etrafında A.T. Field tasarımına yer veriliyor.

ROG STRIX GeForce RTX 3090 ve 3080 EVA Edition Ekran Kartları

ROG Strix GeForce RTX 3090 ve ROG Strix GeForce RTX 3080 ekran kartlarının EVA Edition modelleri performansı artıran birçok özelliğe sahip. EVA-01’i anımsatan estetik dokunuşlar ön kapağı ve arka plakayı süslerken, simgeleşmiş senkronizasyon efekti de öndeki ARGB panelde görüntüleniyor.

ROG Ryujin II 360 ARGB EVA Edition AIO Soğutucu

ROG Ryujin II 360 ARGB EVA Edition baştan sona Evangelion ruhunu yansıtıyor. Metal pompa korumasıyla çevrelenen 3,5 inç ekranda sistem hakkında önemli bilgiler ve kişiye özel GIF’ler görüntüleniyor. Soğutucu sıvı güçlendirilmiş borular aracılığıyla, NERV stilinde üç adet ARGB fanla donatılmış radyatöre iletiliyor. Bu sistem en yoğun yük altında bile ısıyı sabit tutabiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle