Astrolojinin en sıcak gündemi Twitter’da

Astroloji bu sıralar ‘Sonbahar Ekinoksu’ diyor! Twitter, işte bu astroloji gündem maddesiyle çalkalanıyor…

Popüler mikro blog ağı Twitter’ın gündem maddeleri sıklıkla değişir. Geçtiğimiz günlerde bir futbolcunun gol sevinci hareketiyle gündem baştan aşağı değişmişti örneğin. Şimdi ise sırada astroloji var…

23 Eylül, Sonbahar’ın ilk günü olarak kabul edilir ve ekinoks olarak adlandırılır.

Sonbahar Ekinoksu’nun yaşandığı gün Kuzey ve Güney Yarım Küre, güneş ışınları öğle vakti Ekvator’a 90°lik açı ile düşer.

Güneş ışınları bu tarihten itibaren Güney Yarım Küre’ye dik düşmeye başlar. Bu durum sadece iklimde yaşanan değişikliğe işaret etmiyor elbette.

Gökyüzü ve yıldızların bize söyledikleri de değişiyor bu dönemle birlikte. Astroloji dünyasını 23 Eylül Sonbahar ekinoksu için yıldızların bizlere birbirinden ilginç sürprizleri olduğunu söylüyor.

İşte Twitter, birçok konuda olduğu gibi ‘astroloji’ dendiğinde de sayısız kaynak sunuyor. Sosyal medya ağının ‘astroloji’ paylaşımları yapan kullanıcıları kah gökyüzü ve burçlar hakkındaki yorumlarda bulunuyor kah gökyüzünün mesajlarını her gün takipçileriyle paylaşıyor.

@AstrodehA, @dincerguner, @nuraysayarii, @Muneccimbasi, @astrologsemavii gibi popüler Twitter kullanıcıları yüz binleri bulan kullanıcılarına astroloji paylaşımları yaparak dikkat çekiyorlar.

Sosyal medya dünyasında dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

astrolojigündemsosyal medyaTwitter
Yorumlar (0)
Yorum Ekle