Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi yanlışlıkla paylaşıldı

Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Valhalla heyecanla bekleniyor. Peki, oyun ne zaman piyasaya sürülecek? Aslında bu soruya Ubisoft cephesinden verilmiş resmi bir yanıt yok. Ancak, Assassin’s Creed Valhalla’nın İtalya’daki resmi Instagram sayfası bir gönderi paylaştı ve oyunun çıkış tarihini gözler önüne serdi.

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi için ilk paylaşım

Ubisoft’un bu büyük etkinlik için hazırlıkları sürüyor. Ancak, diğer yandan İtalya’daki resmi Instagram hesabı beklenmedik bir hamleyle bize çıkış tarihini gösterdi. Paylaşım kısa sürüde silinse de gerekli ekran görüntüleri alındı ve çıkış tarihinin 17 Kasım olduğu öğrenildi.

November 17 release date, according to a now deleted IG post from r/assassinscreed

Diğer yandan Ubisoft’un, Ubisoft Forward 2020 etkinliğinde oyunun çıkış tarihini açıklaması bekleniyor. Hatta oyunun oynanış videosu da yine bu etkinlikte karşımıza çıkabilir. Eğer siz bu etkinliğe kadar beklemek istemiyorsanız, aşağıdaki videodan oyunun oynanışını görebilirsiniz.

Valhalla ile birlikte oyuncular İskandinavya topraklarında maceraya atılacak. Vikinglerin uzun teknelerine, Orta Çağ kalelerine ve yakın dövüşlere tanıklık edeceğiz. Oyun milattan sonra 793 ile 1066 yılları arasında kalan bir dönemde geçecek.

Assassin's Creed ValhallaAssassin’s CreedAssassin’s Creed Valhalla çıkış tarihiValhalla
Yorumlar (0)
Yorum Ekle