Assassin’s Creed Odyssey’e eklenen Valhalla detayı!

Tüm dünyada geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Valhalla şu sıralar heyecanla bekleniyor. Ubisoft düzenlediği bir etkinlikte oyunun 17 Kasım 2020 tarihinde çıkacağını açıklamıştı. Yani, henüz 4 ay gibi bir süre daha beklemek zorundayız. Bu süreçte ise bekleyenleri Assassin’s Creed Odyssey‘in yeni güncellemesi karşılıyor.

Assassin’s Creed Odyssey güncellemesi ile Valhalla ruhu oyunda!

Assassin’s Creed Odyssey, bildiğiniz gibi Antik Yunan dünyasında geçiyor. Valhalla ise bizi Viking’lerin dünyasına götürecek. 4 ay daha yeni oyunu bekleyecek olan oyuncular için Assassin’s Creed Odyssey güncellemesi ile oyuna Valhalla temalı ekipmanlar eklendi. Gelen yeni güncellemeyle birlikte Odyssey’de Northen Traveler’s seti kullanılabiliyor. Artık oyuncular Odyssey’in içinde de Viking gibi görünebilecek.

Yeni güncellemeyle Valhalla detayı oyuna eklense de tek yenilik tabii ki bu değil.

1.5.3 sürümünden sonra bazı oyuncular Cyclops görevini alamıyordu. Güncelleme sayesinde bu sorunun giderildiği açıklandı. Aynı zamanda kalabalık bölgelerde ortaya çıkan ses sorunu da yine bu güncellemeyle giderildi. Oyuncuların bir diğer şikayeti ise Ezio’nun Roma kıyafetinin kilidini açtıktan sonra ortaya çıkan pop-up’tı. Bu da yeni güncellemeyle düzeltidi.

Assassin's Creed OdysseyAssassin’s Creed Odyssey güncellemesiAssassin’s Creed Odyssey Northen Traveler’sAssassin’s Creed Odyssey ve Valhalla
Yorumlar (0)
Yorum Ekle