Aralık ayının Android platformuna yönelik en iyi 4 oyunu

Aralık ayının en iyi oyunları

Bir yılı daha geride bıraktık ve yeni bir yıla belki de yeni başlangıçlara adım attık. 2018 yılı mobil oyunlar açısından oldukça hızlı ve hareketli geçti. Mobil cihazlara yönelik oyunların sayısı artarken teknolojinin gelişmesiyle orantılı olarak oyunların görsel ve işitsel kaliteleri de önemli ölçüde gelişti. Piksellerden oluşan oyunlardan artık konsollarla yarışan kaliteye sahip oyunlar zamanına geldik. Önümüzdeki yıllarda mobil oyunların çok daha gelişeceğini bekliyoruz ancak şu anki konumuz elbette bu değil. Her ay olduğu gibi bu ay da sizin için özellikle Android cihazlarda oynanabilen en beğenilen dört oyunu derledik.

F1 Mobile Racing

Listemizin ilk oyunu oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir yarış oyunu olan F1 Mobile Racing. FIA Formula 1 World Championship’in resmi mobil oyunu olan F1 Mobile Racing ile dünyanın en büyük motor sporunda yerini alıyorsunuz. Oyunda sıfırdan kendi F1 aracınızı geliştirip özelleştirebiliyor veya dünyanın dört bir yanından rakiplere meydan okumak için 10 resmi F1 takımından biri için yarışabiliyorsunuz. Oyun,  Almanya’da Hockenheim’ın dönüşü dahil 2018 sezonunun tüm resmi turlarını içeriyor. F1 Mobile Racing ile Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Max Verstappen ve Fernando Alonso gibi dünyadaki en iyi sürücülerle yarışabiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codemasters.F1Mobile

Heroes of Warland

Nitro Games’in yeni oyunu Heroes of Warland oldukça eğlenceli bir FPS oyunu. Gerçek zamanlı çok oyunculu savaşları E-sporla birleştirerek oyunun daha da rekabetçi bir hale gelmesini sağlıyor. Oyunda her biri ayrı bir yeteneğe sahip çeşitli kahramanlar bulunuyor. Her kahramanın oyun tarzı da farklı. Çok oyunculu özelliği sayesinde oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyor, oluşturduğunuz takımla diğer takımlara karşı rekabet edebiliyorsunuz. Oyundaki kahramanları, silahları ve güçleri kahraman kartlarını kullanarak özelleştirebiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nitrogames.howl&hl=tr

Faraway 4: Ancient Escape

Faraway 4: Ancient Escape, karmaşık yapbozlar ve keşfedilmeyi bekleyen müthiş bir ortam ile tamamen yeni konumlardan oluşan bir kaçış oyunu. Bu kaçış oyunu ile yapboz çözme ve macera yeteneğinize adeta meydan okuyacaksınız.  Oyunda bir milyonun üzerinde oyuncuya meydan okuma fırsatı elde edecek ve kendinizi saatlerce sürecek heyecanın içinde bulacaksınız. Bir arkeoloğun yerine geçtiğiniz oyunda kazara yaptığınız bir keşifle şimdiye kadar öğrendiğiniz ve bildiğiniz her şeyi sorgulamaya başlayacaksınız. Oyunda kaçış bulmacalarıyla dolu olan 20 bölüm bulunuyor. Bu üç boyutlu dünyayı keşfetmekten büyük zevk alacaksınız.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snapbreak.faraway4

Alpha Squad 5: RPG & PvP Online Battle Arena

Alpha Squad 5’te yaklaşan Fırtına’ya karşı tüm dünyada aksiyon dolu savaşlarda süper güçlere sahip askerlerin yönetimini ele alıyorsunuz. Fırtına’nın karşınıza çıkardığı tüm düşmanlarla ve hilelerle savaşmak için kusursuz bir ekip oluşturacak ve Fırtına’yı alt etmeye çalışacaksınız. Diğer ekiplerle iş birliği yapacak ve diğer oyuncularla rekabet edeceksiniz. Oyundaki tek amacınız Fırtına’nın dünyayı ele geçirmesine engel olmak. Dünyayı kurtarmak sizin elinizde. Oyunda yüzlerce görev sizi bekliyor.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kongregate.mobile.cobra.google

Alpha Squad 5AndroidF1 Mobile RacingFaraway 4: Ancient EscapeHeroes of Warland
Yorumlar (0)
Yorum Ekle