Apple’ın Eylül lansmanında neler tanıtılacak?

Apple’ın yeni lansmanında yeni iPhone ailesi, yeni iPad ve pek çok yeni teknoloji tanıtımı yapılacak. İşte lansmana ilişkin en son bilgiler…

Ağustos ayının ilk çeyreğini geride bıraktığımız şu günlerde, teknoloji dünyasının en çok merak ettiği konulardan biri hiç kuşkusuz ki Apple’ın Eylül ayı içerisinde gerçekleştireceği lansman olarak göze çarpıyor. Devam eden COVID-19 tehdidi nedeniyle Apple’ın gerek üretim sürecinde, gerekse lansmanıyla ilgili ciddi dedikodular dolaşıyordu. Yakın bir tarihte gerçekleşen bir sızıntı, Apple’ın Eylül lansmanı hakkında teknoloji tutkunları için oldukça değerli bilgiler içeriyor.

Sızıntılara göre Apple tarafında bu yıl bizi, yenilenen ürün ailesinin yanı sıra, şirketin bir süredir üzerinde çalıştığı yeni cihazların da olduğu bir lansman programı bekliyor. Lansmanda yeni nesil iPad, altıncı nesil Apple Watch, bir takip cihazı olarak öne çıkan AirTag ve bir süredir iptal olduğu yönünde bilgileri paylaşılan kablosuz şarj cihazı AirPower yer alıyor. Elbette Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları olan iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max de tanıtılacak.

Devam eden COVID-19 salgını nedeniyle lansmanın sanal ortamda yapılmasına neredeyse kesin gözüyle bakılırken, mevcut durumun ürün tedarik sürecine de olumsuz etki edeceği tahmin ediliyor. Zira Apple’ın daha önce yaptığı duyuruya göre yeni iPhone’ların sevkiyat süreci birkaç hafta gecikmeli olarak gerçekleşecek. Apple’ın lansman tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

AirTagiPhone 12 Max
Yorumlar (0)
Yorum Ekle