Apple’dan sınırlı üretim kulaklık: Beats Studio 3

Apple yeni etkinliğinde tanıttığı cihazlarla ses getirirken, bir başka cihazını da görücüye çıkarttı. Psychword ile iş birliği kurduğu yeni Neon Green Beats Studio 3 kulaklığı tanıttı. Kulaklık 22 Nisan’da Psychword’ün internet sitesinde satışa sunulacak.

Oyuncular için çok daha iyi olacak: Neon Green Beats Studio 3

Apple etkinliği öncesi bombayı patlatan dev şirket, 2017 yılında aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olarak tanıttığı Beats Studio 3 kulaklığına yeni bir çehre kazandırıyor. Bu sayede daha da büyüyen kulaklık modeli, özellikle kulaklık yastıklarıyla oyunculara seslenecek gibi görünüyor.

Kulaküstü olarak tasarlanan bu kulaklık, ikiye katlanabilir bir yapıda bizleri karşılayacak. Beats by Dre adlı YouTube kanalı üzerinden kullanıcılarla buluşan kulaklık hakkında şu an pek detay da bilmiyoruz. 2017 yılında tanıtılan versiyonun fiyatı 349 dolar olmuştu. Yeni geliştirilen bu modelin daha yüksek bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Geleneksel kulaklıktan farklı olarak bazı yeni özellikleri bünyesinde toplaması beklenen cihazın, kablosuz bir yapıda olacağı da görülüyor.

Apple daha önce de farklı şirketlerle ortaklık kurarak farklı tarzlarda kulaklıklar piyasaya sürmüştü.

Appleapple Neon Green Beats Studio 3Neon Green Beats Studio 3Neon Green Beats Studio 3 özellikleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle