Apple çalışanlarına yönelik Apple Mask hakkında her şey

Apple akıllı telefonları, işletim sistemleri, kişisel bilgisayarları, giyilebilir teknolojileri ve daha fazlasıyla tanınan öncü bir teknoloji markası… Bugünlerde ise alışılmışın dışında bir ürünle ismi anılıyor. İşte, Apple tarafından üretilen Apple Mask karşınızda…

Apple Mask bizzat Apple mühendisleri tarafından, Apple çalışanlarının kullanımına uygun olması amacıyla tasarlandı. Sadece Apple çalışanlarının kullanması için üretildi. Bu maske piyasaya çıkmayacak, sadece Apple çalışanlarının kullanımı için tedarik edilecek. Ancak Apple koleksiyoncularının envanterlerine eklemek isteyecekleri türden bir ürün olduğunu söylemek hiç de zor değil.

Apple Mask, alışkın olduğumuz beyaz renkli sade bir Apple kutusuyla beraber geliyor. Üzerinde ise “Apple tarafından tasarlanıp, Çin’de üretildiği” bilgisi bulunuyor.

Kutu içerisinde maskenin kulağa zarar vermemesi için lastiklerini başımızın arkasında sabitlemeye yarayan küçük bir kanca ve 5 adet her biri ayrı ayrı paketlenmiş maske yer alıyor.
Değişen salgın koşullarıyla beraber açılmaya başlanan mağazalarında, müşterilerle birebir kontağı bulunan Apple dâhilerinin genelinde bu maskeyi göreceğiz.

Apple Mask tek kullanımlık bir maske değil, 8 saatlik kullanımın ardından yıkanabiliyor ve toplamda 3 kez bu yıkama işlemini yapmanıza izin veriyor.

Önerilen yıkama sınırları dahilinde herhangi bir şekilde zarar görmüyor. Üç katlı yapısı ve burnunuza uygun ayarlanabilir tasarımına ilaveten, geleneksel maskelerden farklı olarak katmanlar dikey ve yatay konumlandırılmış. Böylece, maskeyi kullanan kişilerinin yanaklarında herhangi bir boşluk oluşmuyor ve kullanan kişide güven hissiyatı çok daha artıyor.

Apple Mask
Yorumlar (0)
Yorum Ekle