Apple Arcade kataloğundaki oyun sayısı 200’e yaklaşıyor

Apple Arcade oyunlarına, Eskimeyen Klasikler ve App Store Harikaları adlı çok sayıda oyun ile birlikte iki yeni kategori daha ekleniyor.
Apple, her yaştan oyuncunun abone olabildiği popüler oyun servisi Apple Arcade’e tamamen yeni iki oyun kategorisiyle birlikte 30’dan fazla oyun eklediğini duyurdu. Aralarında “NBA 2K21 Arcade Edition,” “Star Trek: Legends,” ve “The Oregon Trail”  gibi yapımların da yer aldığı yeni özel Orijinal Arcade oyunlarına ek olarak, servise Eskimeyen Klasikler ve App Store Harikaları adlı iki yeni oyun kategorisi de ekleniyor.
Arcade Orijinal İçerikleri; iPhone, iPad, Mac ve Apple TV’de oynanabiliyor. Eskimeyen Klasikler ve App Store Harikaları kategorilerine iPhone ve iPad’den erişilebiliyor.
Eskimeyen Klasikler kategorisinde “Good Sudoku by Zach Gage,” “Chess – Play & Learn” ve “Backgammon” gibi herkesin sevdiği oyunlar içeren tipik türler yer alırken, App Store Harikaları kategorisinde de “Threes!,” “Mini Metro” ve “Fruit Ninja Classic” gibi en iyi ödüllü oyunlar App Store’dan Apple Arcade’e tamamen reklamsız ve kilitsiz bir şekilde geçiş yapıyor.
Yeni Apple Orijinal İçerikleri ve bu iki yeni kategori ile birlikte servisin kataloğu 180’den fazla olağanüstü oyuna ulaştı. Tüm ailenizin uygun bir ücretle yararlanabileceği bu serviste hiçbir reklam veya ek uygulama içi satın alma bulunmuyor. Apple One programının bir parçası olan Apple Arcade’e, bir ay ücretsiz denemenin ardından ayda 34,99 TL gibi bir ücretle abone olmak da mümkün.
Yorumlar (0)
Yorum Ekle