Anker Nebula MARS II Pro ile evinizi sinema salonuna dönüştürün

Taşınabilir Bluetooth Hoparlör ve Projeksiyon ANKER Nebula Mars II Pro ile evinizi sinema salonuna dönüştürmeye ne dersiniz?

Pratik kullanımı, çoklu bağlantı özelliği ile evinizi ve ofisinizi renklendirmeye gönüllü taşınabilir projeksiyon cihazı hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

 

ANKER Nebula Mars II Pro ile tanışın

Taşınabilir cihazları her geçen gün daha çok hayatımıza dahil ediyoruz. Çok fonksiyonlu oluşları ve pratikleri sebebiyle tercih sıralamamızda ilk sıraya yerleştiriyoruz. Bluetooth ve Wi-Fi bağlantıları sayesinde kablo kısıtlamalarını ortadan kaldıran tüm akıllı cihazlarla uyumlu olan ANKER Nebula Mars II’de bunlardan biri.

Mekan ve cihaz bağımsız, dilediğiniz yere götürerek tüm medya görüntülerinizi izleyebileceğiniz Mars II, sahip olduğu DLP IntelliBright teknolojisi sayesinde HD kalitesinde keskin görüntüleri 500 ANSI Lümenlik yüksek parlaklıkta yansıtırken, iki adet 10 Watt gücündeki hoparlörü de güçlü bas ve tiz performansıyla gerçekçi bir deneyim yaşatıyor. Dahili bataryasının 12.500 mAh kapasitesiyle 3 saat kesintisiz çalışma olanağı sunan Mars II Pro, iOS ve Android destekli mobil uygulamasıyla YouTube ve Netflix’ten de içerik aktarabiliyor.

 

 

ANKER Nebula Mars II Pro Nerelerde Kullanılabilir?

Nebula Mars II Pro, taşınabilir bir projeksiyon cihazı ve temel olarak entegre olduğu görüntü kaynaklarından gelen görüntüleri büyüterek düz bir zeminde izleyebilmenizi mümkün kılıyor. Televizyonun bulunmadığı çocuk odaları, çalışma odaları gibi alanları ise birer sinema salonuna dönüştürüyor. Tüm akıllı cihazlarla uyumlu olan, bağlanma ve entegrasyon sorunu yaşatmayan Nebula Mars; HDMI, USB, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantılarını kullanıyor. Dilerseniz USB cihazınızda bulunan multimedya dosyalarını veya Wi-Fi bağlantısı üzerinden eşleştirebileceğiniz ve kayıtlı olduğunuz platformdan gelen görüntüleri cihaz üzerinden yansıtabiliyorsunuz.

Bunun için sadece karanlık bir ortam ve düz bir duvar yeterli geliyor. Odanın boyutu, projeksiyon perdesi gibi hesaplamaları yapmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda çözünürlük, ışık gücü-parlaklık, kontrast oranı gibi daha detay konular üzerinde de düşünmüyorsunuz.

Nebula Mars II Pro’nun öne çıkan diğer bir özelliği ise 10 Watt gücündeki hoparlörü.

Güçlü ses çıkışı ile adeta sinema salonundaymışçasına bir etki yaratan bu iki hoparlörler hava koşullarına ve darbelere dayanıklı olarak tasarlanmış. Bu sebeple açık havada da rahatlıkla kullanılabiliyor. Cihazı sadece ses için kullanacaksanız, tam şarj ile kesintisiz 30 saat müzik dinleyebiliyorsunuz. Ergonomik tasarımı ve taşıma sapı sayesinde her yere rahatlıkla götürebileceğiniz projeksiyon cihazı sadece 1.8 Kg. ağırlığında. Dolayısıyla sırt çantanıza bile rahatlıkla sığıyor, ağırlık yapmıyor ve yer kaplamıyor.

 

Nebula Mars II Pro Teknik Özellikleri

Ev, ofis, tatil için ek televizyon ihtiyacını ortadam kaldıran cihazın çözünürlüğü 1.280×720 piksel, bu çözünürlük ev ve ofis için ideal bir kullanım sunuyor. LED lambasının ömrü ise 30.000 saat olarak derecelendirilmiş. Bu, cihazı 7*24 kullansanız bile 1.250 saat yansıtma sağlayacağı anlamına geliyor. Android 7.1 işletim sistemi kullanan, 8GB dahili depolama alanı ile gelen cihazın birer adet HDMI ve USB çıkışı bulunuyor.

Çoklu bağlantıları, kolay kontrolü, ergonomisi ve eşsiz boyutu ile tüm akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Nebula Mars II Pro ile; film, dizi, televizyon programlarını izleyebilir, oyun oynayabilir ve sunumlarınızı etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taşınabilir, pratik ve çok kullanışlı bu teknoloji harikası cihazı hepinize öneririm.

ANKER Nebula Mars II Pro şu anda MediaMarkt’ta özel indirimli fiyatı ile satışta, ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmayın.

 

Evinizi ofise dönüştürün

Home Office çalışanların sayısı her geçen gün giderek artıyor. Şirketlerin bir çoğu çalışanlarının uzaktan çalışmasını destekliyor. Evi ofis olarak kullanmak tüm işini bilgisayar başından yapabilen kişiler için büyük bir kolaylık sunuyor. Evden çalışmak ve ev ofisi ortamına dönüştürmenizi kolaylaştıracak önerilerimi aşağıda bulabilirsiniz.

 

Evinizi ofise dönüştürün

 

 

 

ankerAnker Nebula Mars II Proprojeksiyon cihazı
Yorumlar (0)
Yorum Ekle