AMD Radeon RX Vega satışa sunuluyor

AMD, yaptığı duyuruda Radeon RX Vega grafik kartlarının satışa sunulacağını, böylece 4 milyon oyuncuya en iyi oyun deneyimini mümkün kıldığını belirtti.

Halihazırda yüksek performanslı bir PC ve monitörü bulunan ve grafik özelliklerini yeni teknoloji ile güçlendirmek isteyen oyuncular için Radeon RX Vega 64 hava soğutmalı kartlar, 699$ artı KDV tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla gelecek hafta ülkemizde satışa sunulacak.

“Vega” mimarisine girişin en ekonomik yolu olan Radeon RX Vega 56 grafik kartlarının ise 599$ artı KDV tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla, 28 Ağustos günü satışa sunulması bekleniyor.

Radeon RX Vega grafik kartları, “Vega” GPU mimarisi üzerine inşa edilmiş, dünyanın en gelişmiş son kullanıcı grafik kartları arasında. Daha önce sadece yüksek performanslı grafik ürünlerinde yer alan grafik teknolojisi Yüksek Bant Genişlikli Ara Belleği, 8GB’lık HBM2 ile sunuyor.

Daha iyi bir üst düzey oyun deneyimi için tasarlanan Radeon RX Vega grafik kartları içerisinde Rapid Packed Math, Yüksek Bant Genişlikli Ara Bellek Kontrolcüsü, yeni Geometri ve Piksel Motorları gibi yepyeni teknolojilerle, düşük seviye API’larda ve aynı zamanda DirectX 12 ve Vulkan oyunlarında yüksek performans sergiliyor. Ayrıca Radeon RX Vega grafik kartları yüksek kaliteli tasarım ve materyaller, özelleştirilebilen GPU hız göstergesi ve LED aydınlatmayla beraber geliyor.

amdAMD Radeon RX Vegadonanımfiyat
Yorumlar (0)
Yorum Ekle