Amazfit T-Rex Pro ile tanışın

Amazfit, akıllı saat serisinin son ürünü Amazfit T-Rex Pro’yu satışa sundu.

Askeri nitelikte 15 dayanıklılık testini başarıyla geride bırakan Amazfit T-Rex Pro zorlu koşullarda güvenilirliğini ve sağlamlığını kanıtladı. Amazfit T-Rex Pro ile ister dağa tırmanırken, ister spor salonunda sıkı bir antrenman yaparken zorlu egzersizlere vücudun ne ölçüde tepki verdiğini görmek için kan-oksijen doygunluğu ölçülebiliyor.

İçgüdülerinizi keşfetmenize yardımcı olmak üzere tasarlanan T-Rex Pro, askeri nitelikte 15 dayanıklılık testini başarıyla geride bırakarak zorlu koşullarda güvenilirliğini ve sağlamlığını kanıtladı. Saatin kapsamlı sağlık ve zindelik takip işlevleri, macera dolu aktiviteler için bir dizi açık hava sporu modunu destekliyor ve sizi konfor alanınızın dışına çıkmaya teşvik ediyor.

T-Rex Pro’nun kökleri CES 2020’de tanıtılan ödüllü Amazfit T-Rex’e uzanıyor. Kendinden önceki modelin başarısından ilham alan Amazfit, bu yeni modele bir dizi heyecan verici yenilik ekledi. Eskisinden daha dayanıklı hale gelen Amazfit T-Rex Pro artık 10 ATM su geçirmezliğe, kan oksijen doygunluğu ölçümüne, dörtlü küresel navigasyon uydu sistemine, barometrik altimetreye ve 100’den fazla spor moduna sahip.

İçten dışa dayanıklı

T-Rex Pro ile ihtiyacınız olan tüm bilgilere 1,3 inçlik, daima açık AMOLED ekrandan bir bakışta ulaşabiliyorsunuz. Açılı tasarıma sahip sağlam metal püskürtmeli dış çerçeve, saatin hafif ve dayanıklı olmasını sağlıyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle