Alfa kuşağı anneleri için olmazsa olmaz teknolojik ürünler

Anneler Günü yılın en özel zamanıdır, ancak bazen doğru hediyeyi bulmak oldukça zor olabilir. Ama endişelenmeyin; anneniz teknolojiyi seviyorsa, MediaMark mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de aradığınız en güzel hediyeyi bulabilirsiniz.  

Bu hafta teknolojiyi seven her anne için en iyi hediye önerilerini araştırdım… Annelerimizin rahatlamalarına, işleri kolayca halletmelerine ve ihtiyaç duydukları ürünler bu yazıda!

 

XIAOMI Vacuum Mop 2C Robot Süpürge Beyaz

 

Anneniz ev işleriyle yorulmasın


Ev işleri oldukça zaman alır ve yorucudur. Ev temizleme işini XIAOMI Vacuum Mop 2C Robot Süpürge Beyaz yapsın, siz annenizle 5 çayının keyfini çıkarın. Robot süpürgeniz evi silip sürme konusunda annenizin en büyük yardımcısı olacak. Özellikle home ofis çalışanlar, çalışan anneler ve çocuklu evlerin temizliği için ideal bir ürün. Özellikle emekleyen küçük bir bebeğiniz varsa yerlerin temizliği daha da önemli hale geliyor. Robot süpürgeniz tüm evi haritalandırarak; toz, kir ve saçları süpürüyor ve bonus olarak mop özelliği ile yerleri pırıl pırıl yapıyor. Annelerimiz bu sayede ev işlerine ayıracağı vakti çocuklarına ayırabiliyor.

 

MEDISANA 48312 Terapili Masaj Aleti

 

Rahatlamak annelerin de hakkı 


Annelerimizin hakkı ödenmez. Onlar çocukları için her fedakarlığı göğüsler, her sorunun üstesinden gelir. Hayatın koşuşturmasında en çok anneler yorulur. Onlara günün yorgunluğu unutturmak için
Medisana Terapili Masaj Aleti çok güzel bir hediye olabilir. Özellikle çalışan anneler ve gün içerisinde tüm zamanını ev işlerine ayıran anneler için dinlendirici ve annenizin tek başınayken de kullanabileceği çift başlıklı bir masaj aleti. 

Üstelik kan dolaşımını hızlandırıyor, darbeli masaj özelliği sayesinde en derindeki kasları bile gevşetiyor. Ayrıca selülit ve noktasal masaj, kademesiz sürekli sorunsuz ayarı, açılıp kapatılabilir kızılötesi ışık ( masaj başlığında ) sayesinde infrared terapi imkanı sağlıyor. Bence anneniz bu hediyeyi çok sevecek!

APPLE Watch Series 7 GPS, 41mm (Product) Kırmızı Alüminyum Kasa ve Spor Kordon

Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirin


Zamanın kıymetini bilenler ve zamanını iyi yöneten anneler için oldukça şık bir hediye.
Apple Watch 7 Series’de yer alan birbirinden güzel tasarım saatler, tam annenizin tarzına göre. Benim favorim kırmızı spor kayışlı Apple Watch. Apple Watch Series 7’deki yeni Retina ekran, daha önceki seriye göre daha büyük. Şimdiye kadar bir Apple Watch’ta sunulan en gelişmiş sağlık ve zindelik özelliklerine sahip.

Dyson Airwrap Saç Şekillendiriciler

Annenizin saçları ahenkle dans etsin


Saçını evlatları için süpürge eden annelerimiz için oldukça fonksiyonel bir hediye. Üstelik çok şık bir kutusu var.  Dyson saç şekillendirme ürünleri ile annelerimiz çok daha bakımlı ve güzel görünecek. Dyson airwrap saç şekillendiriciler sayesinde anneler daha bakımlı ve fresh bir görünüme sahip olacaklar. Fön makinesi, düzleştirici ve saç maşası da dahil olmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz tüm saç şekillendirme ürünleri bir arada. 

Airwrap, Dyson’ın saçınızı aynı anda kurutabilen ve şekillendirebilen bir saç şekillendirme aracı. Farklı görünümler elde etmek için, saçı kurutmaya yardımcı olan bir fön başlığı, saç düzleştirme  ve dalgalı saçlar elde etmenize yardımcı olacak bukle maşası dahil olmak üzere çeşitli başlıklara sahip. Airwrap, saçınızı şekillendirirken aynı zamanda da korur.  Saçlarınızın yanmaması için ısıyı izler ve ayarlar.

 

FUJIFILM Instax SQ1 Terracotta Orange EX D Anlık Kamera Turuncu

Anılarınızı ölümsüzleştirin 

Farkında mısınız? Artık fotoğraflarımız hep dijital ve neredeyse tamamen fotoğraf bastırmayı bıraktık. Evimizin baş köşesinde yer alan fotoğraf albümleri yerini akıllı telefonlarımızın galerileri yerini aldı. Ancak basılı fotoğrafın verdiği duyguyu hala dijital fotoğraflardan alamıyoruz. 

FUJIFILM Instax’la annenizle olan güzel anılarınızı ölümsüzleştirebilir, anılarınızı kalıcı hale getirebilirsiniz. Benim favorim terracota rengi. 

Yorumlar (0)
Yorum Ekle