Acer yeni ürünlerini CES 2016’da tanıttı

Acer, ABD’de düzenlenen CES 2016 kapsamında yeni ürünlerini tanıttı. Tayvan merkezli şirketin dizüstü bilgisayar, monitör, tablet eksenindeki modelleri ilgi gördü…

Aspire Switch serisi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlarının en yüksek kaliteli ve gelişmiş modeli olan Aspire Switch 12 S tanıtıldı. Modelin zarif tasarımı ve iddialı özellikleri öne çıktı.

Uygun fiyatlı ve çocuklara uygun bir arayüz ile ebeveyn kontrolü de sunan Acer Kids Center uygulamasına sahip 8 inç medya tableti Iconia One 8 de duyurulan modeller arasındaydı.

Acer’in monitör modelleri de dikkat çekti. 7 mm’den az kalınlığı ve ZeroFrame tasarımıyla görüntüleme alanını maksimuma çıkaran dünyanın en ince monitör Serisi R1, Dahili %100 sRGB renk gamı teknolojisine sahip olan; hızlı veri transferi, görüntüleme ve şarj özellikleriyle dünyanın ilk USB Type-C monitörü , QHD ekranlı XR Serisi modeller dikkat çekti.

Oyunculara oyun deneyimlerini yayınlama ve arka planı kaldırarak görüntülü sohbet etme imkanı sağlayan gelişmiş 2D ve 3D görüntü kalitesiyle geliştirilmiş bir deneyim sunan ve çok yakında, oyuncuların yüzlerini tarayıp, bunu en sevdikleri oyun karakterlerine ekleyerek ve kendi oyun değişikliklerini yapmak için nesneleri tarayarak oyun deneyimlerini özelleştirebilmelerini sağlayacak “Black Edition” Aspire V Nitro dizüstü bilgisayarlarının Intel RealSense kısa mesafe kamerası da tanıtılanlar arasındaydı.

Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

aceracer ces 2016acer Iconia One 8Acer Kids CenterIntel RealSense
Yorumlar (0)
Yorum Ekle