Acer, yeni monitörlerini ve 4K projeksiyon cihazını tanıttı

Ultra kısa mesafeli bir projektör olan Acer L811, ideal bir ev sineması deneyimi için HDR10 uyumlu 4K çözünürlük ve 3000 lümen parlaklık sunuyor…

Acer, yaptığı açıklamayla projektör ve monitör kategorisinde oyunculara ve ev eğlencesi meraklılarına yeni seçenekler sunan ürünlerini duyurdu. Acer’ın yeni 4K lazer projeksiyon cihazı L811, pazara yüksek performans ve yüksek ECO verimliliği özelliklerini getiriyor.

Şirket, ayrıcabiri hem evden çalışan hem de oyun oynayan profesyonel kullanıcılar için WQHD IPS ekrana, diğeri ise oyuncular için WQHD 300 Hz panele sahip iki yeni monitör modelini tanıttı.

Acer Dijital Görüntü Birimi Başkanı Victor Chien, “Pandemi, insanların işe ve eğlenceye yaklaşımını değiştirdi. İşlerini dizüstü bilgisayarlarda yapan kullanıcılar monitörlere yatırım yapıyor ve daha fazla aile ev sineması teknolojisini keşfediyor. Acer olarak artan talebi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz” dedi.

Ultra kısa mesafeli bir lazer projeksiyon cihazı olan Acer L811, ideal bir ev sineması deneyimi sunmak için HDR10, 4K çözünürlük ve 3000 lümen parlaklık özellikleri taşıyor.

Android ve Windows cihaz kullanıcıları Miracast aracılığıyla, iOS veya Android kullanıcıları ise EShare aracılığıyla izlemek istedikleri içerikleri kablosuz olarak kolayca duvara yansıtabiliyorlar.

İddialı IPS oyun monitörleri

Yeni Nitro XV272U KF, sahip olduğu 300 Hz yenileme hızı ve 27 inçlik WQHD ekranı ile en akıcı görüntüler sunabiliyor. Cihazın AMD FreeSync Premium Teknolojisi, ekranın yenileme hızını GPU’nunkiyle eşleşecek şekilde değiştirerek görsel performansı daha da iyileştiriyor ve oyunun en heyecanlı anlarında görüntüde oluşabilen kesintileri ortadan kaldırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle