Acer Chromebook 11, Computex Altın d&i Ödülü kazandı

Eğitim pazarı için tasarlanan, sağlam ve dayanıklı Acer Chromebook 11, 2018 Computex Altın d&i Ödülü’nün sahibi oldu. İşte detaylar…

Acer, TAITRA ve Alman iF Design iş birliğiyle Computex 2018 bünyesinde düzenlenen d&i ödüllerinde, olağanüstü tasarım dalında bir adet altın olmak üzere toplamda dört adet ödüle layık görüldü. Acer ayrıca TCA tarafından düzenlenen Computex En İyi Tercih Ödülleri kapsamında da IoT, oyun ve mobil iletişim dallarında üç adet ödül kazandı. Ürün tasarımı dalında alınan ödüller, Acer’ın kullanıcılara destek olan insan odaklı tasarımlarını ve kullanımı kolay teknolojilerini öne çıkarıyor.

Computex d&i (design and innovation – tasarım ve yenilik) ödüllerini kazananlar, Taipei’de bir araya gelen uluslararası uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından seçiliyor. Farklı alanlarda uzman olan jüri üyeleri 10 ülkeden toplam 212 adayı değerlendirerek kararını verdi. Ödül alan adaylardan yalnızca üçü, herkesin en çok istediği ödül olan COMPUTEX altın d&i ödülü 2018’e layık görüldü.

Acer Chromebook 11, çoğu darbeye ve sıvı dökülmesine karşı dayanıklı. Üründe tercihen yer alan 4G LTE bağlantısı sayesinde istenilen her yerde verilere erişmek mümkün. Destekli kasa ve menteşeler sayesinde bükülmelere ve baskıya daha dayanıklı hale gelen cihaz, öğrenciler çantalarına gelişigüzel atsa bile sorun yaşatmıyor. Arka kısımdaki kaymaz yüzey ise tutuşu kolaylaştırarak cihazın öğrencilerin elinden kaymasını engelliyor.

2018 Computex Altın d&i ÖdülüAcer Chromebook 11IoTmobil iletişimoyun
Yorumlar (0)
Yorum Ekle