Acer Aspire 7, 5 ve 3 tanıtıldı

Tayvan merkezli şirketin lanse ettiği Acer Aspire 5 ve Aspire 3, orta ve giriş seviyesi özelliklerle geliyor. Aspire 7 ise iddialı özellikleriyle öne çıkıyor.

Teknolojinin kalbi şu sıralar Almanya’nın Berlin şehrinde atıyor. Tarihi şehirde düzenlenen yılın en önemli teknoloji fuarlarından IFA 2018 kapsamında yeni ürünler duyurulmaya devam ediliyor. Acer’ın yeni notebook modelleri, tanıtılan ürünler arasında dikkat çekiyor.

Tayvan merkezli şirketin lanse ettiği Acer Aspire 5 ve Aspire 3, orta ve giriş seviyesi özelliklerle geliyor. Aspire 7 ise iddialı özellikleriyle öne çıkıyor.

Mütevazı fiyat etiketlerine sahip olması beklenen modellerden Acer Aspire 5, medya tüketimi için güçlü ve zengin özelliklere sahip bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan ailelere yönelik ideal seçenekler arasında gösteriliyor.

4K ekrana sahip olan Acer Aspire 7, Radeon RX Vega M GL grafikler ile yüksek performanslı 8. Nesil Intel Core i7-8705G/i5-8305G işlemci seçenekleri sunuyor. Ekstra hafif magnezyum-lityumdan üretilen kasaya sahip olan modelde ayrıca 16 GB’a kadar DDR4 bellek ve 512 GB’a kadar PCIe NVMe RAID 0 SSD depolama özellikleri mevcut.

Acer Aspire 5’te 15,6 inç Full HD IPS ekran, 8. Nesil Intel Core i7 işlemciler, NVIDIA GeForce MX150 ekran kartı, Acer TrueHarmony Audio ses özelliği dikkat çekiyor.

Acer Aspire 3 ise 14 inç Full HD ekranlı şık bir alternatif. 8 GB’a kadar DDR4 2666 MHz bellek, Precision Touchpad, Acer BluelightShield, HDMI bağlantısı, 3 USB girişi ve tercihe bağlı olarak gelen bir DVD sürücüsü bulunuyor.

Acer Aspire 3Acer Aspire 5Acer Aspire 7IFA 2018
Yorumlar (0)
Yorum Ekle