9. Nesil Intel Core işlemciler çok iddialı

Intel en güçlü Intel Core mobil işlemci neslini satışa sunuyor. Yeni 9. Nesil Intel Core mobil H serisi işlemciler, deneyimlerini bir üst seviyeye taşımak isteyen oyun tutkunları ve içerik üreticiler için tasarlandı.

Bugün dünyadaki 580 milyon bilgisayar oyunu tutkunu ve 130 milyon bilgisayar içeriği üreticisi, performansa olduğu kadar bilgisayarlarının yanıtlama kapasitesine de önem veriyor. Bilgisayarlarının en zorlayıcı AAA oyunlarından büyük 4K videolardaki düzenleme, işleme ve transcoding gibi yüklü yaratıcı işlere kadar her şeyin altından kalkmalarını, üstelik bunu hareket halindeyken yapmalarını istiyorlar. 9. Nesil Intel Core mobil işlemciler, masaüstü ayarındaki mükemmel performansı mobil formatta sunuyor: Intel Wi-Fi 6 AX200 (Gig+) ile en hızlı ve en güvenilir kablosuz bağlantı, Thunderbolt 3 ile çok işlevli kablolu bağlantı ve Intel Optane hafıza teknolojisi.

5GHz hız!

Listenin en başında maksimum 5 GHz hız, Intel Thermal Velocity Boost teknolojisi, 8 çekirdek ve 16 yol ile 16MB Intel Smart Cache desteği bulunan ilk Intel Core i9 mobil işlemci olan 9. Nesil Intel Core i9-9980HK işlemci geliyor. 9. Nesil Intel Core mobil işlemciler, en zorlayıcı iş yüklerini gerçekleştirebilecek şekilde tasarlandılar:

• Intel Core i5 ve i7 dahil zengin işlemci gamı ve daha da yüksek performans sağlayan 3 Intel Core i9-9980HK.
• 3 yıllık bilgisayara kıyasla %33’e kadar genel performans artışı.
• %28’e kadar daha yüksek yanıt hızı.
• Her tür dizüstü bilgisayarda Intel® Dynamic Tuning ile sürekli performans optimizasyonu.

9. Nesil Intel Core mobil H serisidonanımintelişlemci
Yorumlar (0)
Yorum Ekle