7. nesil AMD PRO işlemcili ilk masaüstü bilgisayarlar duyuruldu

AMD “Bristol Ridge PRO” kod adlı 7. nesil AMD PRO APU masaüstü işlemciler ile güç sağlanan ilk bilgisayarları duyurdu. İş gereksinimleri için geliştirilen AMD PRO APU’lar arttırılmış işlem ve grafik performansı ve iyileştirilmiş enerji verimliliği sunarken müşterilerin BT yatırımlarını korumak için güvenli ve kararlı bir platform sağlıyor.

HP ve Lenovo tarafından geliştirilen yeni sistemler ticari sınıf kalite, performans ve kararlılık ile beraber şirketlerin üretkenlik, yönetilebilirlik ve iş birliği konularında daha ileri gitmeleri için yüksek segmentli video ve ses yetenekleri sağlıyor. Bunlara ek olarak bu sistemler kutudan çıktıkları gibi Device Guard, Windows Hello, Biometric Security ve Bitlocker gibi Microsoft Windows 10 Pro özelliklerine tam destek veriyor.

Atanmış ve bütünleşik AMD Secure Processor teknolojisi ile hassas veri ve güvenilir uygulamaların korunması. AMD Secure Processor teknolojisi, güvenlik fonksiyonlarını uygulayan bir sistem çapında bir güvenli ortamdır. Bu teknoloji güvenli başlatma için bağımsız donanım tabanlı dizin kökü, içerik koruması, uygulama güvenliği ve fTPM 2.0 sunar.

AMD PRO masaüstü işlemcileri Kullanıcıların gittikçe artan işlem ve grafik talepleri için yeni 6. nesil AMD PRO işlemcilere kıyasla %14’e kadar daha fazla işlem, %22’ye kadar daha fazla grafik performansı ve %32’ye kadar daha fazla enerji verimliliği sunuyor.

Açık standartlar ve CPU-agnostik DASH yönetilebilirliği BT departmanlarının sistemleri kolayca birleştirmesine ve yönetmesine fırsat sağlıyor. Yeni AMD AM4 masaüstü altyapısı gelecek için kararlı ve yükseltilebilir bir platform sunuyor.

7. nesil AMD PRO işlemcileramdBiometric SecurityBitlockerBristol Ridge PRODevice GuardMicrosoft Windows 10 ProWindows Hello
Yorumlar (0)
Yorum Ekle