4.5G uyumlu son model akıllı telefonlar Media Markt’ta!

En yeni teknolojileri tek çatı altında tüketicileri ile buluşturan Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, her bütçeye hitap eden 4.5G uyumlu geniş akıllı telefon portföyünü tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Mobil iletişim dünyasının son teknolojisi olan ve mobil interneti on kat hızlandırması beklenen 4.5G Nisan itibariyle hayata geçiyor. 4.5G’nin sağlayacağı yüksek hızda veri erişimiyle eğlenceden iş hayatına bir çok alanda çarpıcı değişimler yaşanması bekleniyor. Bu teknolojiye uyumlu akıllı telefonlar ile kullanıcılar HD görüntü kalitesinde maçları, dizileri ve canlı yayınları diledikleri yerden kesintisiz izleyebilecekler. Bunun yanı sıra 4.5G teknolojisi, kullanıcılarına mail kutularındaki en yüklü dosyaları maksimum hızda telefonlarına yükleyebilme ve video konferans da yapabilme olanağı sunacak.

36 aya varan vade seçenekleri ile

En yeni teknolojileri uygun fiyatla tüketicileriyle buluşturan Media Markt, 4.5G teknolojisi ile uyumlu her bütçeye hitap eden geniş ürün portföyünü anlaşmalı bankası aracılığıyla 36 aya varan vade seçenekleriyle sunuyor.

549 TL’den başlayan fiyatlarla onlarca akıllı telefon seçeneği tüm Media Markt satış noktalarında tüketicileriyle buluşmayı bekliyor.

Media Markt’ta tüketicileri bekleyen 4.5G teknolojisiyle uyumlu akıllı telefonlardan öne çıkanlar:

iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s; HTC One M9, HTC One A9, HTC One M8; LG V10, Samsung Galaxy S7 edge ve S7, Galaxy S6 edge plus, Galaxy S6 edge ve S6, Note 5, Galaxy A 2016 Serisi; Sony Xperia Z5 Premium, Sony Xperia M5.

4.5g4.5g uyumlu telefonlarGalaxy A 2016galaxy s6 edgeGalaxy S6 edge plusHTC One (M8)htc one a9HTC One M9iPhone 5siPhone 6iphone 6 plusiphone 6s pluslg v10media marktmedia markt 4.5gnote 5s6S7samsung galaxy s7 edgesony xperia m5Sony Xperia Z5 Premium
Yorumlar (0)
Yorum Ekle