2.000 TL Altında Hangi Akıllı Telefonları Alabilirsin?

Akıllı telefon pazarında yeni nesil ürünler pazara sunuldukça fiyatların da artış gösterdiğine şahit oluyoruz. Bizde bu noktada MediaMarkt mağazalarından satın alabileceğiniz 2.000 TL Altında satılan en iyi ve en yeni telefonları sizler için listeledik.

Son dönemde akıllı telefon almak büyük bir sorun haline gelebiliyor. Mağazalarımızda satılan birçok model var ve bunlar kendi aralarında da ayrılıyorlar. Sizler için hazırladığımız video incelememiz sizlere hem fiyat hem de özellik tarafında oldukça yardımcı olacak diye düşünüyoruz. Mağazalarımıza gelerek hangi telefonu alayım sorusu ile boğuşmadan; bire bir ürünleri deneyimleyerek telefon seçimi yapabilirsiniz.

2.000 TL fiyat segmentinde bir ürün arıyorsanız özellikle pil performansına ve kamera performansına ciddi anlamda dikkat etmelisiniz. Bu fiyat segmentinde yüksek donanıma sahip oyuncu telefonu almak imkansız. Aslına bakarsanız 2.000 TL Altında satılan en iyi telefon diye bir seçenek de yok. “Size göre en iyisi hangisi” diye bir seçenek var.

Son dönemde video izleme konusunda akıllı telefonlar çok işe yarıyor ve bundan dolayı da telefonların ses performansları da oldukça önemli. Hazırladığımız videoda bu konulara da değindik ve sesi ile öne çıkan modelleri listeledik.

Akıllı telefon alırken yaş ve cinsiyet de önemli. Özellikle kadın okuyucularımızın ön kamera performansına erkelerden biraz daha fazla önem verdiğini görüyoruz. Bundan dolayı da ön kamerası iyi performans gösteren telefonlar önem kazanıyor. Video içinde bu konuda da sizlere bilgi aktardık.

 

Yerli marka alacaklar için Casper ve General Mobile tercihinde bulunabilirsiniz. Her iki telefon da oldukça iddialı ve yerli ürün kullanmak isteyenlere farklı alternatifler sunabiliyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hazırladığımız inceleme videosuna geçelim ve bu videoyu birlikte izleyelim. Peki sizin tercihiniz hangisi?

2000 TL altıalcatelcasperen iyi telefonlargeneral mobilehuaweimediamarktmediatrendopposamsungtcl
Yorumlar (0)
Yorum Ekle