AMD Radeon RX 6600 ‘inanılmaz bir oyun deneyimi’ vadediyor

0

AMD, 1080P oyun deneyiminde iddialı görsellerde yüksek yenileme hızına sahip üst düzey bir performans sunan AMD Radeon RX 6600 Grafik Kartını piyasaya sürdü.

AMD orta segmentte 1080p oyun deneyiminde görsel olarak çarpıcı, yüksek yenileme hızına sahip olmak için tasarlanan ve AMD FidelityFX gibi özellikleri destekleyen AMD Radeon RX 6600 grafik kartını piyasaya sürdü.

AMD Radeon RX 6600 grafik kartı masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, konsollar, mobil cihazlar ve otomotiv bilgi-eğlence sistemlerinde tek oyun mimarisi olan AMD RDNA 2 yapısından yararlanıyor.

32 MB yüksek performanslı AMD Infinity Önbellek, 8 GB GDDR6 bellek, AMD Smart Access Memory teknolojisi ve Microsoft Windows 11 işletim sistemi desteği sunan AMD Radeon RX 6600 grafik kartı, PC oyuncularına yeni nesil masaüstü düzeyinde deneyimler sunmak için tasarlandı. Ayrıca, yüksek çözünürlüklü oyun deneyimleri sunarken belirli oyunlarda kare hızlarını artırmak için tasarlanan AMD FidelityFX Süper Çözünürlük özelliğini de destekliyor.

AMD Radeon RX 6600 grafik kartı ileriye dönük yüksek performanslı 1080p oyuncularının ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. En iyi AAA oyunlarda 100’ün üzerinde FPS sunan AMD Radeon RX 6600 grafik kartı, aynı zamanda maksimum ayarlarda 1080p’de watt başına belirli oyunlarda rakiplerinden 1,3 kata kadar daha iyi performans sunuyor.

AMD Grafik İş Birimi Kurumsal Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Scott Herkelman, “En yeni nesil oyunlar, mümkün olan en iyi 1080p oyun deneyimi talebini karşılamak için daha fazla grafik performansı sağlayan gerçeğe yakın görsellerde büyük sıçramalar sağlıyor. Radeon RX 6600’ü bu talebi karşılamak, bu nefes kesici deneyimleri daha fazla PC oyuncusuna sunmak ve orta seviyede güçlü bir performans sağlamak için tasarladık” dedi.

Cevap bırakın