AMD Radeon PRO V620 GPU oyun deneyimini buluta taşıyor

0

AMD Radeon PRO V620 GPU, bulut tarafında oyun deneyimi ve veri merkezlerinde günümüzdeki zorlu iş yüklerini hafifletmek için güçlü, çok amaçlı bir görsel performans vadediyor.

AMD, günümüzün AAA oyun deneyimleri, yoğun 3D iş yükleri ve modern ofis içerik uygulamaları dahil olmak üzere buluttaki zorlu iş yükleri için yüksek performanslı GPU hızlandırma sağlayan, AMD RDNA 2 mimarisiyle oluşturulmuş AMD Radeon PRO™ V620 GPU’sunu duyurdu.

Yenilikçi GPU bölümleme yetenekleri, çoklu akışlı donanım hızlandırmalı kodlayıcılar ve 32 GB GDDR6 belleği ile AMD Radeon PRO V620, birden fazla kullanıcıya ölçeklenebilir özel GPU kaynakları sunarak, çeşitli iş yükleri için uygun maliyetli grafik hızlandırma sağlamaya yardımcı oluyor. En yeni nesil oyun konsollarına ve PC oyun deneyimlerine güç veren aynı GPU mimarisi kullanılarak oluşturulan AMD Radeon PRO V620 GPU, aynı zamanda sürükleyici AAA oyun deneyimleri geliştirmek ve sunmak için tasarlandı.

AMD Radeon PRO V620 GPU, Vulkan®, DirectX® 12 Ultimate ve AMD FidelityFX gibi en yeni görsel teknolojilerle yüksek çözünürlüklü oyun performansı sağlıyor ve sağlam bir görsel işlem hattı, tamamen yeni AMD Infinity Cache biçimiyle önemli mimari gelişmeler sunuyor. AMD Infinity Cache ve 32 GB GDDR6 belleğin yanı sıra en yeni sanallaştırma özellikleriyle AMD Radeon PRO V620, aynı anda birden fazla kullanıcıya verimli ve düşük gecikmeli içerik akışı sağlamaya yardımcı olarak bulut oyunlarını yeniden tanımlıyor.

Cevap bırakın