Amazon ikinci nesil Echo Buds modelini duyurdu

0

Amazon’un sevilen kulaklık serisine yeni ve güçlendirilmiş bir üye daha geldi. Amazon Echo Buds ikinci nesil kablosuz kulaklıklar aktif gürültü engelleme özelliği daha güçlü olarak sunuluyor. Daha konforlu olduğu aktarılan kulaklığın aynı zamanda yüzde 20 daha küçük boyutlarda geldiğini aktaralım.

Amazon Echo Buds özellikleri ve fiyatı

Yeni gerçek kablosuz kulaklıklar, önceki nesil ile tasarımsal olarak birbirine göz kırpıyor. Yüzde 20 oranında daha küçük olarak tasarlanmasına rağmen bu ikinci nesilde daha iyi bir aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor.

Cihazda USB-C desteği bulunuyor ve istenirse kablosuz şarj seçeneği de bulunuyor.  Şaşırılmayacağı üzere kulaklıkta Amazon’un sesli asistanı Alexa ile etkileşime rahatlıkla geçiliyor ve akıllı ev sistemleri yönetilebiliyor. Kulaklığın pil ömrüne gelince, cihaz ANC özelliği açıkken 5 saat kadar dayanıyor. Eğer bu özellik kapalıysa ve şarj kutusu da devreye girerse toplamda 15 saatlik kullanım sunuyor.

Amazon Echo Buds

Kulaklık tasarımsal olarak daha konforlu olması amacıyla tasarlanmış. Amazon’un basın bildirisinde de üzerine bastığı gibi kulaklık ses tarafında da önemli güncellemelerle bizleri karşılıyor. Geniş dinamik aralık ile daha net ve dengeli sesler vadeden kulaklık, birinci sınıf hoparlör sayesinde tiz ve bas seslerde de yüksek doğruluk sunmayı hedefliyor.

Hafif yağmurlu günlerde kullanılmasında sorun olmayan kulaklıkta IPX4 sertifikası bulunuyor. Standart model için 119.99 dolarlık fiyatı bulunan kulaklığın kablosuz şarj destekli modeli için 139.99 dolar ödemek gerekiyor.

Cevap bırakın