Altın kaplama PlayStation 5 ile tanışın

0

Caviar, web sitesinde satışa sunduğu özel ürüne fiyat bilgisini eklemiyor. Bunun yerine iletişim bilgilerinizi bir formla doldurup gönderiyorsunuz ve böylece fiyat bilgilendirmesi size özel yapılmış oluyor…

PlayStation 5, Kasım 2020 lansmanından bu yana herkesin bildiği gibi bazıları için ulaşması keyifli ama birazcık zor bir oyun konsolu. Üstelik lüks odaklı bir Rus firması sayesinde buna ulaşmak çok daha zorlaştı.

Belki de  şu altın kaplama ve çok pahalı olan iPhone’ları hatırlarsınız, işte Caviar adındaki bu şirket şimdi de aynı işi PS5’e uyarlıyor. Yeni ve çok nadir bulunan “Golden Rock” PS5, PS5’in dış cephesine kayalık dokulu özel bir kaplama getiriyor.  Burada asıl önemli olan şey, çerçevelerin sadece altın gibi görünmemesi – aslında yaklaşık 20 kg 18 ayar altından oluşmaları. Ve doğrusu gerçekten şık bir görüntüye sahip.

Caviar, web sitesinde satışa sunduğu altın kaplama PlayStation 5 için fiyat bilgisini direkt olarak vermiyor. Bunun yerine iletişim bilgilerinizi bir formla doldurup gönderiyorsunuz ve böylece fiyat bilgilendirmesi size yapılmış oluyor. (Merak ediyorsanız, yalnızca bir kilo 18K altın şu anda yaklaşık 45.000 dolara satılıyor gibi görünüyor.) Fiyat olarak gerisini siz düşünün ama şurası kesin ki o da gerçekten çok pahalı olacak.

En azından normal bir PS5 alacaksanız bunun için sevinebilirsiniz, çünkü yüz binlercesini bulabilirsiniz, yalnızca bir adet üretilecek olan Golden Rock’ın aksine.

Cevap bırakın