Alienware ve Dell Gaming’den iki yeni oyun aksesuarı

0

Dell bilgisayar oyunları ekosistemi, yeni Alienware Kablosuz Oyun Kulaklığı ve yeni nesil Alienware Elite Oyun Faresi ile daha da genişledi. İşte detaylar…

Alienware ve Dell Gaming heyecan verici oyun donanımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda bilgisayar oyun ekosistemini tamamlayan yeni ürünleri arasında, keyifli bir ses deneyimi sunan yeni Alienware Kablosuz Oyun Kulaklığı ve 2. nesil, yüksek tepki hızına sahip Alienware Elite Oyun Faresi yer alıyor.

İddialı donanımlarla e-spor oyuncularına rekabet avantajı kazandırmayı amaçlayan Dell ve Alienware’den haberler yukarıdaki iki aksesuarla sınırlı değil; Utah Jazz oyuncusu Jonas Jerebko’nun sahibi olduğu ve yönettiği e-spor takımı olan Detroit Renegades de özel teknoloji ortağı olarak Alienware’i seçti. Tobii ve Team Liquid ile ortaklık kuran Alienware ayrıca bir e-spor çevrimiçi yetenek geliştirme platformu olan Alienware Academy ile oyuncuların yeteneklerini bir üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyor.

Bir de mobil uygulama var; Alienware Arena fanatikleri artık “oyna ve kazan” fırsatları ve ödüller sunan yeni Alienware Arena uygulaması sayesinde topluluğa telefonlarından da erişebilirler.

“Sürekli yenilik yapmalıyız”

Dell’de Alienware, Gaming ve XPS’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Frank Azor şöyle dedi: “Bilgisayar oyunları sektörünün liderleri olarak, topluluğumuza olası en iyi oyun çözümleri sunmak için sürekli yenilikler yapmak bizim sorumluluğumuzdur.”

Cevap bırakın