Alcatel MOVE Serisi ile tanışın

0

movetime_wifi_watch_sport

TCL Commmunication her yaştan tüketici için tasarlanan giyilebilir ve yaşam tarzı cihazlarından oluşan Alcatel MOVE’u IFA’da tanıttı. Yeni seri, MOVEBAND, MOVETIME WiFi Watch, MOVETRACK ve MOVE Track&Talk’tan oluşuyor. Her biri farklı özelliklere, renklere ve tarzlara sahip olan cihazlar inovatif detayları ile dikkat çekici. Yeni aygıtlara yakından bakacağız…

MOVEBAND şirketin gündelik tüm yaşam faaliyetlerini takip eden ilk etkin bileziği olma özelliğini taşıyor. Kullanıcılar özel bir uygulamayla fiziksel etkinliklerini (gidilen mesafe, hız, zaman, yakılan kalori, vb.) ve uyku düzenlerini takip edebiliyorlar. MOVEBAND telefonun uzakta olduğu anlarda bile kullanıcılara mesajlarını, e-postalarını ve cevapsız aramalarını bileklerinden görüntüleme imkânını tanıyor.

MOVETIME WiFi Watch, sürekli hareket halinde olanların gündelik görevleri için geliştirildi. MOVETIME WiFi Watch, kullanıcılarının bileklerinden arama yapmalarını ve arama yanıtlamalarını sağlıyor. Bildirimlerle kullanıcısını yönlendiren akıllı saat, SMS, hatırlatma mesajı, e-posta gibi içerikleri en yoğun olunan anlarda bile açıp okumayı kolaylaştırıyor. MOVETIME WiFi Watch, adım, kalori, mesafe, zaman, vücuda alınan su ve kafein miktarı ve kalp atış hızının da aralarında bulunduğu tüm egzersiz verilerini de takip ediyor.

movetrack

Alcatel bavul kaybetmek gibi can sıkıcı durumların üstesinden gelme amacıyla taşınabilir bir GPS takip cihazı olan MOVETRACK’I geliştirdi. Yalnızca 33 gram ağırlığındaki bu cihaz, bir bavula ya da anahtarlığa kolayca yerleştirilebiliyor. Benzersiz tasarımı sayesinde evcil hayvanların tasmasına dahi takılabilen takip cihazı, en değerli varlıkların takibini kolaylaştırıyor, kaybolmalarını önlüyor!

Bir diğer ürün olan MOVE Track&Talk, sayesinde ebeveynler, çocuklarının güvenliğini “avuçlarının içinden” takip ediyor. MOVE Track&Talk ile arama yapmak, sesli mesaj yollamak, lokasyon takibi yapmak mümkün. Tümü kullanıcı dostu özel bir uygulamayla yapılıyor. Pil ömrü ise dört güne kadar ulaşıyor.

MOVE serisi eylül sonundan itibaren satışa sunulacak

Cevap bırakın