Aktif kaleme sahip Lenovo Yoga 720 tanıtıldı

0

Lenovo’nun yeni modeli Yoga 720, aktif kalemi, performansı, ve tasarımı ile bilgisayar dünyasına iddialı geliyor.

Lenovo, dizüstü bilgisayar dünyasında kategori öncülerinden olan Yoga serisinin en son modeli Yoga 720’yi tanıttı. Aktif kalem özelliği ile dikkat çeken Yoga 720 modeli, Yoga serisinin diğer üyeleri gibi 360° döndürülebilir menteşesi ile dört farklı kullanım şekli sunuyor.

Yoga serisinin aktif kalem ile gelen ilk modeli olan Yoga 720, Windows 10’un sunduğu yeniliklerden de sonuna kadar faydalanıyor. Aktif kalem desteğiyle, One Note, Paint 3D, Word, Powerpoint ve Web tarayıcıları üzerinden kullanılabilen Ink özelliklerini kolayca yönetebilir, yaratıcılığınızı sergilerken günlük işlerinizi kolayca halletmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ink ve Yoga 720’nin kalemi sayesinde kolayca 3 boyutlu çalışmalar yapabilir hatta çalışmalarınızı 3D printer ile 3 boyutlu çıktı olarak da alabilirsiniz.

Tek şifreniz parmak iziniz

Yoga 720’nin 13″ modeli 14,3 mm incelikte ve 1,3 kg hafiflikte. 7. Nesil Intel Core i7 işlemciye sahip modelin, FHD ekranı bulunuyor ve 8 saate varan pil ömrü sunuyor.

JBL’in geliştirdiği hoparlörlerle Yoga 720’nin 13″ modeli, Dolby Audio Premium teknolojisi ile kaliteli bir ses deneyimi de vaat ediyor. Ayrıca parmak izi okuyucu özelliği sayesinde ürünlerde Windows Hello desteği bulunuyor.

Cevap bırakın